Search
Close this search box.

خروج تماشایی اولین مشتری عینک ویژن پرو از فروشگاه اپل

اپل اولین عینک ویژن پرو را در جشن خیابان پنجم اپل فروخت. در حال حاضر ویژن پرو با قیمت 3500 دلار در میان گران ترین محصولات اپل قرار دارد. اپل ویژن پرو به طور رسمی در فروشگاه های ایالات متحده عرضه شد. طرفداران وفادار اپل در سراسر کشور به تعداد قابل توجهی، برای خرید یا امتحان هدست نسل اول هیجان زده شدند. این اولین محصول جدید غول کوپرتینویی از زمان معرفی اپل واچ هفت سال پیش است.

مطالعه انحراف زیبای اپل در ۲۰۲۴ از آیفون به ویژن پرو!

اولین مشتری Vision Pro با دستگاه جدیدش فروشگاه پرچمدار خیابان پنجم اپل را ترک کرد. (X/Tim Cook)

روز جمعه، تیم کوک، مدیر عامل اپل ، برای راه اندازی فروش دستگاه «پیشگامانه» 3499 دلاری در فروشگاه پرچمدار خیابان پنجم اپل در شهر نیویورک حضور داشت. ویدئویی که در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی پرطرفدار است، اولین مشتری ویژن پرو را نشان می‌دهد که با دستگاه جدید خود از فروشگاه بیرون می‌آید و با استقبال گرمی مواجه می‌شود. کارمندان اپل با تشویق و تحسین، لحظه ای فوق العاده را برای مشتری خوشحال ایجاد کردند.
آریش سید، نام اولین خریدار عینک هوشمند ویژن‌پرو بود. آریش سید در میان تشویق و هیاهوی کارمندان اپل، با تیم کوک مدیرعامل شرکت اپل، عکس یادگاری گرفت. محصولات شگفت انگیز اپل از روز جمعه ۱۳ بهمن ماه با قیمت ۳۴۹۹ دلار در آمریکا آغاز شده است. کارشناسان فناوری معتقدند هدست هوشمند ویژن‌پرو اپل با قابلیت‌های متنوع، دریچه جدیدی را به روی تاریخ ابزار‌های الکترونیک باز کرده است.

یادداشت مدیر عامل اپل درباره اولین تجربه فروش ویژن‌پرو اپل

مدیر عامل اپل، بعداً در یادداشتی به کارمندان گفت: «امروز صبح با تیم خود در خیابان پنجم اپل بودم، جایی که هیجان این لحظه قابل لمس بود. این یک چیز باورنکردنی است که مردم را برای اولین بار برای تجربه اپل ویژن پرو مشاهده کنید.«غیرممکن» درست جلوی چشمان آنها ممکن می شود و اغلب کلماتی برای توصیف تجربه خود ندارند. این واقعاً یک فناوری است که باید آن را ببینید تا باور کنید. و شنیدن این که مشتریان شگفتی، احساسات و رویاهای خود را برای این دستگاه باورنکردنی که ما ساخته ایم به اشتراک می گذارند واقعاً یک هدیه بود. کل تجربه، عظمت این لحظه و همچنین نقش حیاتی تیم‌های خرده‌فروشی ما را در ارائه این فناوری بی‌سابقه به جهان تأیید کرد.»
با این تفاسیر تأثیر اپل که توسط «محاسبات فضایی» هدایت می‌شود، تازه شروع شده است. محاسبات فضایی در مورد ترکیب دنیای واقعی با دنیای مجازی با استفاده از فناوری است. این به افراد و ماشین‌ها اجازه می‌دهد تا به آرامی با هم کار کنند و اشیا و فضاها را دستکاری کنند. این شامل استفاده از واقعیت افزوده (AR) و هوش مصنوعی (AI) است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.