Search
Close this search box.

اپل می گوید Vision Pro بر حسب وضعیت باتری عمل می کند

اپل بالاخره هدست Vision Pro را روانه بازار کرد و امروز می‌توانید از نزدیک‌ترین فروشگاه اپل این هدست را دریافت کنید. این دستگاه بسته به استفاده شما بین 2.5 تا 3 ساعت زمان باتری را در اختیار شما قرار می دهد. با این حال، مانند آیفون، ویژن پرو نیز دارای سیستم مدیریت باتری همیشه روشن است که سطح عملکرد هدست را در شرایط مختلف تغییر می دهد. به گفته اپل، این هدست می تواند وضعیت باتری را ارزیابی کرده و عملکرد آن را کاهش دهد.

کاهش عملکرد ویژن پرو بر حسب وضعیت باتری

اپل توضیح می دهد عملکرد Vision Pro از مشکلات ناشی از باتری جلوگیری می کند
اپل در آخرین سند پشتیبانی خود که به اشتراک می گذارد می گوید سیستمی را در visionOS طراحی کرده است که تاثیرات لازم را برای کاهش عملکرد Vision Pro تشخیص می دهد. این موارد عبارتند از نرخ فریم کمتر، کاهش سرعت بی سیم، زمان بارگذاری بیشتر برنامه، کم شدن نور صفحه نمایش و صدای کمتر بلندگو. تمام این فرآیندها توسط هدستی که با باتری کم کار می کند، یا باتری قدیمی دارد یا در حالت اوج قدرت است، تجزیه و تحلیل می شود.
مکانیسم‌های اپل از طریق یکپارچه‌سازی نرم‌افزار و سخت‌افزار طراحی شده‌اند و به Vision Pro اجازه می‌دهند تا زمانی که باتری در اوج پتانسیل خود نیست، عملکرد خود را کاهش دهد. این شرکت همچنین بیان می کند که نیازهای برق به طور مداوم برای ارائه طول عمر و بهترین ترکیب عملکرد در برابر باتری نظارت می شود. این سیستم تاثیرات را در سیستم تشخیص می دهد و عملکرد متعادلی را با کمترین تأثیر بر ویژن پرو ارائه می دهد. این شرکت همچنین بیان می کند که تأثیرات موقتی خواهد بود و ممکن است توسط کاربر مورد توجه قرار نگیرد. توضیحات کامل این شرکت را در زیر بررسی کنید.

سیستم های پیشرفته Apple Vision Pro

Apple Vision Pro دارای سیستم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری داخلی است که به کاهش تأثیرات عملکردی که ممکن است در شرایط خاصی مانند باتری با حالت شارژ کم، وضعیت اوج قدرت بالا، یا باتری قدیمی از نظر شیمیایی مشاهده شود، کمک می‌کند. این سیستم خودکار، همیشه روشن است و برای ارائه بهترین عملکرد ممکن کار می کند. نیازهای برق به صورت پویا نظارت می شوند و عملکرد برای رفع این نیازها در زمان واقعی مدیریت می شود. این سیستم به Apple Vision Pro اجازه می‌دهد تا حد ممکن تاثیرات عملکرد را متعادل کرده و کاهش دهد. کاربر ممکن است متوجه اثرات روی دستگاه شود یا نکند، که ممکن است موقتی باشد. بسته به وضعیت باتری دستگاه و وظایفی که Apple Vision Pro شما انجام می‌دهد، برخی از نمونه‌های این جلوه‌ها ممکن است شامل زمان راه‌اندازی برنامه طولانی‌تر، نرخ فریم پایین‌تر، کاهش توان داده‌های بی‌سیم، کم‌نور شدن صفحه نمایش، یا صدای کمتر بلندگو باشد.
اپل در سال 2017 به دلیل عدم اشاره به تغییرات در یادداشت های انتشار خود، متهم شد که عملکرد آیفون را در سکوت نگه داشته است. با این حال، این شرکت توضیح داده است که عملکرد ویژن پرو بسته به سلامت باتری می تواند کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.