Search
Close this search box.

یوتیوب موزیک و پریمیوم به ۱٠٠ میلیون مشترک رسید

یوتیوب موزیک و یوتیوب پرمیوم به ۱٠٠ میلیون مشترک رسید. یوتیوب اعلام کرده است که خدمات Music و Premium آن به 100 میلیون مشترک رسیده است، و آنچه از آن جالب‌تر است این است که Google One در آستانه رسیدن به همان نقطه عطف است. رقم 100 میلیونی شامل کسانی است که از این پلتفرم به صورت آزمایشی استفاده می کنند. این پلتفرم همچنین در مورد نحوه ورود 20 میلیون عضو به این پلتفرم در مدت کمی بیش از یک سال صحبت می کند.
YouTube Music و Premium در حال رشد هستند، و ما نمی‌توانیم منتظر باشیم تا سرویس‌ها در آینده بهتر شوند.

سیر صعودی یوتیوب در بازار با ۱٠٠ میلیون کاربر

یوتیوب با صحبت در مورد این مناسبت، خاطرات سال 2015 را به یاد می آورد و می گوید:
ما معتقد بودیم که میل به تجربه کردن یوتیوب وجود دارد که نه تنها برای کاربران ما، بلکه برای جامعه سازندگان و هنرمندان نیز مفید است و ما نیز یک سرویس اشتراک جدید را در کنار یک برنامه کاملاً جدید، YouTube Music را اعلام کردیم.
یوتیوب همچنین توضیح داد که چگونه این شرکت چیزهای زیادی یاد گرفت، تغییراتی ایجاد کرد، به سراغ تغییر نام تجاری رفت و حتی برنامه‌های خود و آنچه را که ارائه می‌دهد را گسترش داد. علاوه بر این، این شرکت در مورد این که چگونه Premium و Music اکنون در بیش از 100 کشور و منطقه در دسترس هستند صحبت می کند و آن را به یکی از گسترده ترین پیشنهادها در بازار تبدیل می کند.
به جرات می توان گفت که سیر صعودی یوتیوب چیزی است که به این زودی متوقف نخواهد شد. این شرکت به طور مداوم به دنبال گسترش و معرفی ویژگی های جدید است که باعث می شود کاربران تمایل به اشتراک و حتی استفاده از سطوح پولی آن داشته باشند. نه تنها این، حتی با ورود هوش مصنوعی مولد تقریباً در هر محصول و خدمات، تنها می توان تصور کرد که پلتفرم پخش ویدیو چگونه از آن استفاده می کند.
می‌توانید انتظار داشته باشید که YouTube Premium، Music و سایر سرویس‌ها در ماه‌ها و سال‌های آینده حتی بیشتر گسترش پیدا کنند. نمی‌توان انکار کرد که ما خدمات و ویژگی‌های شگفت‌انگیز بیشتری را دریافت خواهیم کرد که در این پلتفرم ساخته می‌شوند، و مطمئناً هر زمان که این اتفاق بیفتد به شما اطلاع خواهیم داد.

درباره یوتیوب موزییک و پریمیوم

YouTube Music سرویس پخش موسیقی است که توسط شرکت یوتیوب ارائه می‌شود. این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد تا به موسیقی‌های مورد علاقه‌شان گوش دهند، آهنگ‌ها و آلبوم‌های مختلف را کشف کنند و حتی لیست‌های پخش شخصی خود را ایجاد کنند. برای دسترسی به تمام این ویژگی‌ها، کاربران می‌توانند از نسخه رایگان یا اشتراک ویژه‌ی YouTube Music بهره برند. اشتراک ویژه امکاناتی از جمله پخش موسیقی بدون تبلیغات، دانلود آفلاین و پشتیبانی از پخش پس‌زمینه را فراهم می‌کند.
یوتیوب پرمیوم نیز (YouTube Premium) یک سرویس اشتراک ارائه شده توسط همین شرکت است که به کاربران امکان پخش محتوای ویدیویی بدون تبلیغات، دانلود ویدیوها و پشتیبانی از پخش پس‌زمینه را می‌دهد. علاوه بر این، اعضای یوتیوب پرمیوم به YouTube Originals دسترسی دارند که شامل محتواهای اختصاصی تولید شده توسط یوتیوب است. اشتراک یوتیوب پرمیوم همچنین دسترسی کامل به تمام امکانات YouTube Music را نیز شامل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.