Search
Close this search box.

بهتزین ابر خودرو برتر قرن 21

ما لیست 25 ابر خودرو برتر خود را که تا کنون در این قرن به روز کرده ایم و این به هر حال تمرینی برای ذهنیت است. برخی از مدل‌هایی که در اینجا ساخته شده‌اند

نمی توان انکار کرد که چشم انداز صنعت خودرو به طور فوق العاده ای در حال تغییر است. پیشرفت در رانندگی خودرو های خودران، پلتفرم‌های اشتراک‌گذاری سواری در همه جا، و حتی مدل‌های جدید مبتنی بر اپلیکیشن برای مالکیت، در عین راحتی، عشق به خودرو را پرورش نمی‌دهند یا به هیچگونه فرهنگ خودرویی کمک نمی‌کند.

با این حال، این اشتباه است که فرض کنیم نسل های جوان به طور یکجانبه بی تفاوت می شوند. چگونه می توانستند؟ ما در تلاقی فناوری و سنت، هوش مصنوعی و آنالوگ هستیم و هیچ جا به اندازه ماشین‌های با عملکرد فوق‌العاده بالا در بازار مشهود نیست.

برای این منظور، ما لیست 25 ابرخودروی برتر خود را که تا کنون در این قرن به روز کرده ایم و این به هر حال تمرینی برای ذهنیت است. برخی از مدل‌هایی که در اینجا ساخته شده‌اند ممکن است سریع‌ترین خودروهای تولیدی یا چابک‌ترین خودروهای موجود نباشند، اما تخیل ما را تقویت کرده‌اند یا سطوح جدیدی از نوآوری را معرفی کرده‌اند. و صادقانه بگویم، در برخی موارد، آنها فقط همان هایی هستند که کودک درون ما احساس می کند مجبور به کشیدن آن است. . . همیشه. و این واقعیت که همه اینها به کلاسیک های آینده تبدیل خواهند شد، ما را مطمئن می کند که وقتی صحبت از خودروسازی به میان می آید، بچه ها خوب خواهند بود.

بهترین ابر خودرو های قرن 21

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.