Search
Close this search box.

بهترین بازی های کامپیوتری 2022

بهترین بخش در مورد بازی با بهترین رایانه های شخصی بازی این است که گزینش بازی ها چقدر زیاد است. به همین دلیل است که ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا انتخاب‌های خود را محدود کنید و زمان گرانبهای خود را صرف بازی کردن تنها بر روی عناوین برتر موجود کنید.

در لیست بهترین بازی های رایانه شخصی در زیر، انواع عناوین مختلف را برای امتحان پیدا خواهید کرد. تنها چیزی که نیاز دارید یک موس و کیبورد (یا سایر لوازم جانبی انتخابی مانند دسته بازی و …) است و شما آماده هستید.

بهترین بخش در مورد بازی با بهترین رایانه های شخصی مخصوص بازی این است که گزینش بازی ها چقدر زیاد است. به همین دلیل است که ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا انتخاب‌های خود را محدود کنید و زمان گرانبهای خود را صرف بازی کردن تنها بر روی عناوین برتر موجود کنید.

علاوه بر این، در دست گرفتن یک رایانه شخصی مخصوص بازی یا یکی از بهترین لپ‌تاپ‌های مخصوص بازی و شروع به اجرای جدیدترین و بهترین بازی‌ها، بسیار آسان‌تر از خرید یکی از موجودی بسیار محدود کنسول‌های Xbox Series X یا PS5 است. تنها چیزی که نیاز دارید یکی از بهترین رایانه‌های شخصی، لپ‌تاپ یا بهترین هدست‌های واقعیت مجازی است، و می‌توانید بلافاصله با این لوازم بهترین بازی‌ها برای رایانه شخصی خود را شروع کنید.

بهترین بازی های کامپیوتری که امروز می توانید بازی کنید

1. بازی Scorn

در محیط های تیره و تار Scorn، یک بازی ماجراجویی که به شدت از آثار H.R. Giger الهام گرفته شده است، ترس وجود دارد. در حالی که در سفر شما نبردی وجود دارد که باید در آن شرکت کنید، تمرکز اصلی شما خود جهان خواهد بود.

داستان بسیار مبهم است، به این معنی که برای افرادی که روایت مستقیم را ترجیح می دهند مناسب نیست. اما Scorn آنقدر منحصربه‌فرد است که باید مورد تجلیل قرار گیرد، و هر کسی که کنجکاو است باید آن را امتحان کند.

2. Stray

احتمالاً دنیای سایبرپانک را در زمان بازی‌های خود کاوش کرده‌اید، اما آیا تا به حال به عنوان یک گربه این کار را انجام داده‌اید؟ این بخشی از چیزی است که استری را به یک بازی کوچک لذت بخش تبدیل می کند.

به غیر از کاوش به شکل گربه، بازی شما را با جزئیات تغذیه قطره‌ای درباره جهان و جایی که می‌خواهید بروید، و بسیاری از فعالیت‌های گربه‌ها را برای لذت بردن از جمله خاراندن یا چرت زدن، جذب شما می‌کند. نکات برجسته، بخش‌های کوچک جهان باز هستند که در آن‌ها می‌توانید وظایف فرعی متعددی را برای پیشرفت انجام دهید، اما پلتفرم‌های پیشرفت از یک مرحله به مرحله دیگر در یک سری مراحل. متوالی و ماموریت‌های فرار به تکمیل بازی کمک می‌کنند.

3. Ghostwire: Tokyo

این بازی شما را در برابر دشمنان ترسناک با قدرت های شبح آور قرار می دهد، یک بازی جهان باز با اندازه مناسب است که به شما امکان می دهد شهر ژاپن را کشف کنید تا معمای ناپدید شدن ساکنان و تسخیر ارواح را حل کنید.

بازی به عنوان یک مرد معمولی، اما با روح یک کارآگاهی که در سر شماست، روش شما برای مقابله با هجوم اثیری از طریق حرکات اصلی کاراته است، که مطمئنا منحصر به فردتر از قهرمانان اکشن شمشیر یا تفنگ معمولی است که تمایل به مسلح شدن دارند. با. همه عناصر داستان نمی توانند این سطح از تازگی را حفظ کنند، اما شما احتمالاً از مناظر توکیوی پوشیده از مه تا پایان کمپین، و همچنین در طول راه از طریق تمام تلاش های جانبی و مماس مختلفی که خواهید یافت، لذت خواهید برد.

4. بازی Monster Hunter Rise

نسخه PC MH: Rise که قبلاً عضوی از بهترین بازی‌های Nintendo Switch بود، به لطف قدرت بیشتر موجود در رایانه‌های شخصی بازی، به بازی اجازه می‌دهد تا خودش را پیدا کند.

بازی همچنان یکسان است: داستانی حول پایان دادن به “Rampage” از هیولاهای وحشی، و یک حلقه گیم پلی از شکست دادن هیولاها، گرفتن غارت و ارتقاء تجهیزات خود برای آماده شدن برای شکار بعدی. کمک به شما در طول مسیر، همراهی قابل سوار شدن با پالاموت، و یک قلاب گیره دار جدید است، که هر دو کمک می کند تا سفر و مبارزه را به روش های جدید تغییر دهید.

مایه تاسف است که نسخه رایانه شخصی گزینه انتقال ذخیره را از سوییچ ارائه نمی دهد، زیرا این نسخه بدون شک بهترین نسخه این بازی است. اگر قبلاً آن را بازی نکرده‌اید، یا دوست دارید سفر دیگری به کامورا داشته باشید، این ارزش گرفتن وقت شما را دارد.

5. Elden Ring

کاوش و مبارزه چالش برانگیز Dark Souls، Demons’ Souls و Bloodborne سرانجام در جدیدترین بازی از Software Game به دنیای باز تبدیل می شود. به عنوان Tarnished، شما وظیفه دارید سرزمین ها را کاوش کنید تا راهی برای جمع آوری مجدد حلقه افتخاری پیدا کنید.

عناصر آشنا مانند مناطق امن محدود، ویژگی‌های چندنفره ساده مانند پیام‌ها و برخورد با باس های مرگبار همه اینجا هستند، فقط در سراسر نقشه پخش می‌شوند و منتظرند شما خودتان آنها را ردیابی کنید. اما حتی تازه واردانی که در ژانر Soulsborne به خوبی آشنا نیستند، باید بازی را بسیار قابل دسترس بدانند، بنابراین اگر قبلاً یکی از آن ها را امتحان نکرده اید، از Elden Ring نترسید.

6. Alan Wake Remastered

در این نسخه به روز شده از Alan Wake اصلی و دو بسته DLC آن، به Bright Falls بازگردید. به شهری کوچک زیبا سفر می‌کنید تا از همه چیز دور شوید. چالش‌های متفاوت، تاریک‌تر در انتظار آلن است که همسرش ناپدید می‌شود و برایت فالز به هیولاهای سایه غلبه می‌کند.

بازی شبیه به تیراندازی سوم شخص معمولی شماست، اما قبل از اینکه دشمنان خود را با گلوله نابود کنید، باید لایه های محافظ تاریکی آنها را با روشن کردن مداوم چراغ قوه خود بسوزانید. با چند منبع گرانبهای نور به جز آن یک پرتو تنها در دست، باید اهداف خود را با دقت اولویت بندی کنید یا به سادگی آنها را در حالی که برای منطقه امن بعدی استراحت می کنید، نگه دارید. همراه با مضمون های شبح وار سریال های تلویزیونی، در حین بازی، فضای بسیار دلچسب برای لذت بردن دارید.

7. بازی Psychonauts 2

از زمانی که Psychonauts اصلی همه ما را با پلتفرم‌های لذت‌بخش و محیط‌های تخیلی خود شگفت‌زده کرده بود، روز های زیادی می‌گذرد، بنابراین ما از امتحان دنباله خرسندیم.

با قدرت های روانی جدید و قابل تنظیم تر، بازی در نقش Raz برای بار دوم لذت بخش تر است. به علاوه با قدرت اضافی یک رایانه شخصی مدرن، هر محیط منحصر به فرد و مجموعه ای از دشمنان، فوق العاده به نظر می رسد. به علاوه با توجه به اینکه داستان مستقیماً بعد از نسخه اصلی (و خلاصه ای دقیق در شروع بازی) اتفاق می افتد، هیچ ناراحتی در هنگام تلاش برای درک دقیق اتفاقات وجود ندارد.

8. Guilty Gear Strive

آخرین قسمت از سری 2 بعدی مبارزات هیجان انگیز نیز در دسترس ترین آن است. یک آموزش دقیق، مجموعه ای از ماموریت ها و گزینه های آموزشی برای کمک به یادگیری حرکات و ترکیب ها، یا فرهنگ لغات عمیق و منابع اطلاعاتی برای کمک به سرعت بخشیدن به داستان، GG Strive به شما هر فرصتی را می دهد تا در خود غرق شوید.

در حالی که اگر از طرفداران اکشن انیمه هستید، حالت داستانی بازی ارزش وقت گذاشتن را دارد، اما قلب بازی مبارزات تن به تن آن است. همه شخصیت ها زرادخانه ای از حرکات زرق و برق دار و ویرانگر دارند، اما این شما هستید که باید یاد بگیرید که چگونه آنها را به هم گره بزنید و حریف خود را به بهترین نحو شکست دهید. در لحظات دراماتیکی مانند ترکیب‌های هوایی، شکستن دیوارها و جابجایی‌های صحنه را با هم ترکیب کنید تا هر مبارزه حماسی به نظر رسد، حتی اگر متخصص نباشید.

9. Mass Effect Legendary Edition

پس از ورود بی‌نظیر بر روی آخرین نسل کنسول‌ها، Mass Effect با نسخه‌ای بازسازی‌شده برای رایانه‌های شخصی، و همچنین PS5 و Xbox Series X/S بازگشته است.

اگرچه این فقط یک لایه رنگ جدید در بازی های قدیمی نیست. Bioware کنترل ها و گیم پلی بازی را بهینه کرده است تا هر سه عنوان به راحتی بازی کنند. و بله، این شامل تانک بدنام Mako از بازی اول می شود.

برای تکمیل بسته، همه بازی ها شامل تمام DLC نیز می شوند، خواه فقط اسلحه و زره باشد یا یک بسط داستان کامل. با محتوای بسیار باکیفیت برای لذت بردن، این بدون شک یکی از بهترین بازی های رایانه شخصی در حال حاضر است.

10. بازی Little Nightmares II

دنباله‌ای که به خوبی نسخه اصلی است، Little Nightmares II یک بار دیگر شما را به جای یک بچه آسیب‌پذیر قرار می‌دهد که تلاش می‌کند از چنگ بزرگسالان هیولا فرار کند. هرچند این بار تنها نیست. شما در نقش مونو، پسری که کیسه کاغذی به تن دارد، بازی می کنید، اما Six، دختری با ژاکت زرد که در بازی اصلی بازی کرد، به شما ملحق می شود.

همانطور که انتظار دارید، دشمنانی وجود دارند که باید از آنها اجتناب کنید یا با آنها مبارزه کنید، به علاوه خطرات محیطی و تله های زیادی سر راه شما وجود دارد. طراحی بصری و طراحی صدا مانند همیشه به طور معمول عاشقانه، رازآلود، یا نوستالژی.است، که به ایجاد حس اولیه ناراحتی در هنگام عبور از شهر رنگ پریده کمک می کند.

11. Nioh 2 – The Complete Edition

دنباله Nioh 2017 هسته چالش برانگیز RPG اکشن را دست نخورده نگه می دارد، اما علاوه بر آن عناصر سرگرم کننده جدیدی را اضافه می کند. در ژاپن مدرن اولیه که در آن ارواح خوب و بد زیادی زندگی می کنند، شما نقش نیمه روح و نیمه انسان را بازی می کنید. با ماجراجویی در سراسر جزایر، با شخصیت‌های تاریخی کلیدی دوران سنگوکو آشنا می‌شوید، و همچنین یوکای‌هایی را که سد راه شما هستند، خواهید دید.

واضح ترین نقطه مقایسه برای این بازی سری Dark Souls است. مبارزه هم برای شما و هم برای حریفانتان سریع و مرگبار است، اما می‌توانید توانایی‌های خود را با آیتم‌های جدیدی که کشف کرده‌اید و می‌سازید، افزایش دهید، که به شما کمک می‌کند به پست بازرسی بعدی برسید. این فقط شامل سلاح‌های سنتی و تغییر موضع‌های جنگی نمی‌شود، زیرا قدرت‌های جدید Yokai Shift به شما اجازه می‌دهند شکل دشمنانی را که شکست داده‌اید در نظر بگیرید. مرگبار بودن نبرد و تعداد مکانیک های پیچیده به این معنی است که این بازی برای تکمیل یک تعهد جدی نیاز دارد.

12. Hades

پس از پنهان شدن در فروشگاه Epic Games به عنوان یک نسخه انحصاری دسترسی اولیه از اواخر سال 2018، Hades در نهایت به عنوان یک محصول کامل روی پلتفرم های دیگر عرضه شد و به سرعت به عنوان یکی از بهترین بازی های رایانه شخصی شناخته شد. این ترکیبی نادر از یک بازی سرکش با داستانی جامع و منشعب است. شما که در نقش زاگرئوس پسر هادس بازی می کنید، باید به طور مداوم در مسیر هادس بارها و بارها بجنگید تا زمانی که به کوه المپوس برسید.

دیگر خدایان معروف پانتئون یونان نیز برای تعامل با شما در آنجا هستند. آنها هم به عنوان شخصیت در داستان و هم به عنوان روشی برای ارتقای شخصیت خود با قدرت ها و توانایی هایی که نشان دهنده جایگاه آنها در پانتئون است، عمل می کنند. هر دویدن به معنای آزمایش ترکیب جدیدی از این هدایا است و هر شکست همچنان شما را به جلو می برد.

13. بازی Microsoft Flight Simulator

هیچ یک از بهترین بازی‌های رایانه‌های شخصی موجود در این فهرست، کل دنیا را برای بازی کردن در اختیار شما قرار نمی‌دهند، اما آخرین سیم‌کارت پرواز مایکروسافت دقیقاً این را به شما ارائه می‌دهد، هم با مقیاسی شگفت‌انگیز و هم آشیانه‌ای دقیق از هواپیما به خلبان.

شما می توانید هواپیماهای سبک یا جت های مسافربری بزرگ را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد به عنوان یک هوانورد آماتور تنها یا کاپیتان یک پرواز تجاری بازی کنید. این بازی قول می‌دهد که ویژگی‌های پرواز آنها را دقیقاً مدل‌سازی کند، که تحت‌تاثیر آب و هوای لحظه‌ای و اثرات نور روز قرار می‌گیرند، بنابراین دریافت ایده بهتر از پرواز با یکی از این ماشین‌ها بدون وارد شدن به کابین خلبان در زندگی واقعی دشوار خواهد بود.

در حالی که می‌توانید بر روی تک تک تنظیمات و کنترل هواپیمای خود فکر کنید، همچنین می‌توانید به بازی اجازه دهید در حالی که از پرواز در اطراف، دیدن مکان‌های دیدنی از سراسر جهان یا لمس کردن در یکی از فرودگاه‌های دقیق بازی لذت می‌برید، از چیزهای پیچیده مراقبت کند.

14. Horizon Zero Dawn: Complete Edition

این احتمال وجود دارد که شما Horizon Zero Dawn را بازی نکرده باشید (مگر اینکه یک PS4 نیز داشته باشید)، و از آنجایی که این نسخه با تمام DLC های بسته بندی شده ارائه می شود، هیچ راه بهتری برای تجربه این ماجراجویی در جهان باز وجود ندارد. در جایی در ایالات متحده پس از یک رویداد آخرالزمانی ناشناخته، قبایلی از انسان ها سعی می کنند در میان انبوهی از روبات های حیوانی که در سرزمین ها پرسه می زنند، بی سر و صدا زندگی کنند. با این حال، به عنوان آلیلژ رانده شده، به چیزهای عالی تری ملزم هستید.

در حالی که دشمنان انسانی شما به همان آرایه ای از نیزه ها، کمان ها و زنجیرها مانند شما مسلح هستند، مقابله با ماشین ها، به ویژه انواع بزرگتر، نیاز به تفکر تاکتیکی بسیار بیشتری دارد.

داستانی برای بازی کردن وجود دارد، داستانی که به توضیح جهان و چگونگی به وجود آمدن آن کمک می کند، و این به خودی خود بسیار لذت بخش است. این کاوش در مناطق شهری زیبا اما متروک است که توسط درختان و گیاهان احیا شده است، شکار فلزی خود را از طریق تله‌ها و حملات مستقیم بدست می آورید، که جایگاه H:ZD را در لیست بهترین بازی‌های رایانه شخصی تضمین می‌کند.

15. Persona 4 Golden

پس از اینکه این JRPG در سال 2008 برای پلی استیشن ویتا بازسازی شد، نسخه گسترش یافته «طلایی» بازی اکنون بر روی رایانه شخصی قابل بازی است و سری معروف پلی استیشن را به گروه جدیدی از بازیکنان می آورد. به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی، شما یک سال را در شهر Inaba زندگی می کنید و در یک بعد متناوب می جنگید، جایی که باید در کنار دوستان خود با سایه ها مبارزه کنید، با استفاده از “Personas”، جلوه هایی از خود درونی شما که حاوی قدرت بسیار زیاد است. به عنوان سلاح شما می باشد.

از آنجایی که این یک بازی RPG است، زمان زیادی صرف یافتن پرسوناهای جدید برای استفاده و ارتقای آمارتان می‌شود، که شامل انجام فعالیت‌های مختلف با تیم تحقیق شما می‌شود، به این معنی که شما قدرتمندتر می‌شوید و روی شخصیت‌ها و جهان سرمایه‌گذاری می‌کنید. همان زمان. این مبارزه یک فرمت نوبتی دارد، به این معنی که در حالی که مبارزه با نیروهای شیطانی می تواند استرس زا باشد، برای موفقیت به مهارت یا واکنش های مکانیکی زیادی نیاز ندارید. با کمپین طولانی برای تکمیل، این لیست بهترین بازی های رایانه شخصی است که تاثیر مثبتی برای مدت طولانی بر شما خواهد گذاشت.

16. بازی Streets of Rage 4

Streets of Rage 4 که لباس کلاسیک سری سگا دهه 1990 را پس از دهه‌ها سکوت در اختیار گرفته است، یک بازی ضرب و شتم برای حداکثر چهار بازیکن است تا از میان ارتشی از اراذل و اوباش بجنگند تا دوقلوهای شیطانی که می خواهند وود اوک سیتی را به بردگی ببرند، را از بین ببرند. به این معنی است که تازه واردان به همان اندازه که طرفداران متخصص از این بازی خوشحال می شوند، خوشحال خواهند بود.

مانند هر مبارز خوب، شخصیت منتخب شما دارای فهرست بلندبالایی از حرکات ویژه برای استفاده است، اما مراقب باشید که استفاده از این حرکات در صورت استفاده بی‌دقت می‌تواند به قیمت سلامتی شما تمام شود. برای شیاطین، سیستم شعبده بازی به شما این امکان را می دهد که اگر تمرین کنید، ترکیب های بسیار جذابی را اجرا کنید.

علاوه بر حالت داستانی، شما همچنین دارای یک گزینه Boss Rush برای مبارزه با سرسخت ترین دشمنان یکی پس از دیگری هستید، یک حالت Arcade که تعداد محدودی از زندگی را در اختیار شما قرار می دهد و اگر واقعاً یک چالشی حسابی می خواهید با یک بازیکن انسانی دیگر مبارزه کنید.

17. Wildfire

بازی‌های مخفی کاری معمولاً به شما یک یا دو توانایی می‌دهند که به طور مخفیانه در محیط اطراف بگردید، اما Wildfire به شما امکان می‌دهد آن را به عنوان یکی از چندین راه منحصربه‌فرد برای یافتن راهی برای عبور از دشمنان خود، چه توسط خودتان یا با یک شریک مشترک، استفاده کنید.

با بازی به عنوان یک جادوگر که قدرت آتش را توسط یک شهاب سنگ، که سقوط کرده است، می توانید مهارت های خود را در این و سایر عناصر کلاسیک به سبک RPG بسازید و سپس در ماموریت خود برای بیرون راندن ارتش مهاجم از سرزمین خود و نجات روستاییان در طول راه از آن استفاده کنید. .

این مطمئناً بهترین عضو لیست بازی های رایانه شخصی است، به لطف امتیاز عالی و هنر پیکسلی با طراحی عاشقانه. این می‌تواند یک بازی سرگرم‌کننده برای تجربه فقط برای داستان باشد، اما این بازی همچنین چالش‌های اختیاری و اهداف سرعتی را برای افرادی که می‌خواهند دندان‌های خود را وارد مکانیک بازی کنند، ارائه می‌کند. این یک نمونه فوق العاده از نوع بازی های مستقل با کیفیت بالا است که پلتفرم رایانه شخصی به پرورش آن کمک می کند.

18. Ori and the Will of the Wisps

این دنباله‌ی Ori and the Blind Forest در سال 2015 بر اساس گیم‌پلی اصلی به سبک مترویدوانیا ساخته شده است. کاوش در هر گوشه از دنیای بزرگ با جمع‌آوری توانایی‌ها و قدرت‌های مختلف، اما با اصلاحات و تغییرات اضافی در گیم‌پلی و داستان جدیدی که به اندازه نسخه اصلی احساس‌ می شود. بر خلاف بسیاری از بازی‌های مترویدوانیا که فقط توسط شما و همه چیزهایی که سعی در کشتن شما دارند، تعداد زیادی NPC دوستانه وجود دارد که می‌توانید با آنها نیز روبرو شوید. آنها تلاش های شما را در اختیار شما قرار می دهند و همچنین به زمینه سازی جهان کمک می کنند و باعث می شوند احساس کنید ارزش محافظت از آن را دارد.

این عضو از لیست بهترین بازی های رایانه شخصی برای چشم ها و گوش های شما نیز مفید است. این اثر هنری تماماً با دست نقاشی شده و سپس اسکن شده و به گونه‌ای زیبا به نظر می‌رسد که مانند چند بازی با ارزش دیگر موجود در بازار است. در همین حال، موسیقی ارکسترال به برجسته کردن لحظات حماسی و صمیمی در سفر شما کمک می کند.

19. XCOM: Chimera Squad

ممکن است با سری ریبوت شده XCOM آشنا باشید، که شما و تیم سربازان با تکنولوژی بالا را در مقابل یک نیروی بیگانه مهاجم قرار می دهد. این یک سریال استراتژی بسیار سنتی است، یا حداقل تا زمانی که Chimera Squad ظاهر شد، همینطور بود. تهاجم بیگانگان به پایان رسیده است و در عوض انسان ها، فرازمینی ها و دورگه های این دو اکنون با هم در هماهنگی زندگی می کنند، جدای از جنبش مقاومت که اکنون وظیفه شکست دادن آن را دارید.

Chimera Squad به‌جای نیروهایی که به‌طور تصادفی تولید می‌شوند، یک تیم از پیش تعیین‌شده کوچک از انسان‌ها و بیگانگان را به شما می‌دهد که هر کدام دارای قدرت‌های منحصربه‌فردی هستند. ترتیب چرخش حول شخصیت های فردی نیز مرتب می شود، به این معنی که اولویت های تاکتیکی شما به طور مداوم تغییر می کند. این بار هم پایگاهی وجود ندارد، در عوض شما از یک مرکز از پیش ساخته شده در یک شهر واحد کار می کنید. این یک نوع بسیار متفاوت از XCOM است، اما خطری که با تغییر بسیاری از قوانین تثبیت شده در مورد یک فرنچایز به وجود می آید، در اینجا واقعاً جواب داده است.

20. بازی God of War

چیزی که زندگی را به عنوان یک انحصاری PS4 آغاز کرد، مانند Horizon Zero Dawn که قبلا گفته شد، اکنون در رایانه شخصی. و چه ویترینی است. این بازی اکشن، ماجراجویی شگفت‌انگیز که خدای جنگ قدیم را ریبوت می‌کند، روی رایانه شخصی فوق‌العاده به نظر می‌رسد و با سرعت 60 فریم در ثانیه به جای 30 فریم در ثانیه در PS4 پایه اجرا می‌شود.

حتی اگر خوب اجرا نشده باشد، باز هم بازی است که ارزش بازی کردن را دارد. این داستان عمیقاً در اساطیر اسکاندیناوی قدیم، که رگه‌ای از افسانه‌ها و اطلاعات دست‌نخورده است، فرو می‌رود و آن را در داستان پدر و پسری که واقعاً متقاعدکننده است، می‌پیچد. این اکشن نیز بسیار جذاب است، زیرا هرگز کسل کننده نمی شود و همزمان یک چالش مناسب را به وجود نمی آورد. اما این یک بازی است که واقعاً نباید آن را از دست بدهید.

21. Disco Elysium

شما یک کارآگاه در شهر Revachol هستید و به اندازه خود شهر از مشکلات زیادی رنج می برید، از جمله یک دوره ناخوشایند فراموشی. وقتی یک قربانی قتل، آویزان از درخت کشف می شود، شما و همکار پایدارترتان کیم وظیفه حل این پرونده را دارید.

شما می توانید از مغز خود استفاده کنید تا به ته این جنایت برسید، مهارت های خود را بهبود بخشید و در حین حرکت به چیزهای عجیب و غریب جدیدی دست پیدا کنید. دلیل اینکه یکی از بهترین بازی های رایانه شخصی است که بیشتر این ها مهارت های رزمی سنتی شما نیستند. در عوض، این بازی توانایی‌های خلاقانه‌تری مانند تحمل درد را ارائه می‌دهد تا به شما در مقابله با موقعیت‌هایی که با آن روبرو هستید کمک کند. در پایان، زمانی که سعی می کنید راز را کشف کنید، یا به عنوان یک اعتبار برای این نیرو یا شرم آور خواهید بود که با گروه های بازی اتحاد برقرار کرده اید و شکسته اید.

22. Control

در قدیمی ترین خانه، مقر اداره کنترل دولتی، چیزی باستانی و بیگانه پدیدار شده است، و مطمئناً دوستانه نیست. به عنوان جسی فادن، قربانی یک حادثه ماوراء الطبیعه در جستجوی برادر گمشده اش، شما مسیر خود را از طریق این مرکز غیر دوستانه عجیب و غریب که به نوعی مسئولیت نجات آن نیز به شما تبدیل شده است، طی می کنید و مبارزه می کنید.

شما با استفاده از سلاح‌های معمولی می‌جنگید و قدرت‌های فوق‌العاده‌ای را به دست خواهید آورد که محتویات اتاق‌ها و طاق‌های قدیمی‌ترین خانه به شما اعطا شده است، بدون اینکه فضاها و اشیاء آنطور که انتظار دارید رفتار کنند. این یک چالش ذهنی برای طرفداران داستان‌های توطئه دولت و ایده ملاقات و مبارزه نوع بشر برای مقابله با نیروهای غیرقابل درک و عظیم است. حتی اگر جزئیات داستان برای شما مهم نباشد، این یکی از بهترین بازی‌های رایانه‌های شخصی است که صرفاً برای محیط‌ها و افکت‌های بازی بسیار ارزشمند است.

23. بازی Gears 5

Gears 5 که به اندازه کافی تغییر کرده تا آن را تازه نگه دارد، اما با حفظ و اصلاح بیشتر مواردی که این سری را بسیار محبوب کرده است، نقطه اوج جدید برای مجموعه تیراندازی سوم شخص انحصاری مایکروسافت است. در ادامه داستان در Gears of War 4، کیت دیاز رهبری این کمپین را بر عهده می گیرد. او، جی دی و دل دوباره به ارتش COG ملحق می شوند تا یک بار دیگر با ملخ هورد مبارزه کنند و برای محافظت از آنچه از نژاد بشر و سنگرهای آن باقی مانده است بجنگند.

این فقط نیمی از داستان است. پس از اتمام کار با این کمپین، که می‌توانید آن را به تنهایی یا به صورت سه‌نفره انجام دهید، می‌توانید مهارت‌های رزمی خود را با دوستانتان در حالت Horde یا Escape یا در مقابل آنها در حالت‌های چندنفره سنتی امتحان کنید. گزینه ای برای ساخت نقشه های خود برای سرگرمی قابل تنظیم است.

24. Devil May Cry 5

دانته برگشته و بهتر از همیشه. سرانجام، Capcom بازی Devil May Cry 5 را منتشر کرد که خدمه چهار بازی قبلی را گرد هم می آورد تا با یک تهدید جدید با ماهیت شیطانی مبارزه کنند. نه تنها می‌توانید دانته را با تمام ترفندهای مشخصش (و چند ترفند جدید) دوباره در عمل ببینید، بلکه نرو و بازوهای ربات قابل تعویض جدیدش، به‌علاوه قهرمان جدید V و دو آشنای شیطان قابل کنترلش را می‌بینیم.

آنها با هم، انبوهی از شیاطین را به تنها راهی که می دانند و به سبک جذابی به عقب می رانند. یک کمپین طولانی برای بازی با دشمنان و رئیس‌های چالش‌برانگیز در چندین حالت دشوار وجود دارد، یا نسخه جدید Bloody Palace یک دستکش بقا که شما را در برابر 101 سطح از افراد بد قرار می‌دهد تا بتوانید آنها را تکه تکه کنید و از بین ببرید. اگر از طرفداران اکشن هستید که به دنبال یک داستان سرگرم کننده یا یک سیستم ترکیبی برای استاد شدن هستید، این یکی از بهترین بازی های رایانه شخصی است.

25. Resident Evil 2

Resident Evil 2 بیش از آنچه که بتوانیم حساب کنیم منتشر و به پلتفرم های جدید منتقل شده است. اما در این مورد به ما اعتماد کنید، شما باید این نسخه را بازی کنید. این نسخه از RE2 چیزی بیش از یک نسخه مجدد لمسی است، این یک بازی کاملا بازسازی شده است که از پایین به بالا بازسازی شده است. این بخش‌های کمتر قابل دسترس بازی، مانند کنترل‌های مخزن نفرت‌انگیز و زوایای ثابت دوربین را حذف می‌کند، و بخش‌هایی را که دوست داشتند، افزایش می‌دهد، در حالی که گرافیک را به کیفیت تقریباً واقعی به‌روزرسانی می‌کند.

این حتی ترسناک تر و غوطه ور کننده تر از ورودی اولیه است. به علاوه، شما آقای X وحشتناک را دارید، یک غول غیرقابل تخریب که شما را از طریق ایستگاه پلیس تعقیب می کند. ساعاتی ترسناک اما لذت بخش از این تجربه کاملاً تازه را خواهید داشت.

26. بازی What Remains of Edith Finch

خانواده فینچ که در یک خانه تکه تکه شده عجیب و غریب که در وسط یک جنگل ساخته شده است، زندگی می کنند، تمایل تاسف باری برای مردن در جوانی و در شرایط عجیب و غریب دارند. با بازدید از این خانه، باید اتاق های آن را بگردید و در مورد شجره خانواده فنچ، لذت بردن هر یک از اعضا و نحوه مرگشان بدانید و شاید ریشه های این نفرین خانوادگی را کشف کنید.

در حالی که بازی به عنوان یک ماجراجویی کند سوز در خانواده فینچ آغاز می شود، هر یک از اعضای خانواده با خاطره همراه خود همراه با مکانیک گیم پلی منحصر به فرد برای امتحان هر بار همراه هستند. یک لحظه شما یک هیولا هستید، لحظه ای دیگر در یک پناهگاه زیرزمینی در حال دور شدن از زمان هستید، و سپس با اردک های لاستیکی عظیم در یک وان حمام به همان اندازه بزرگ بازی می کنید. این کمک می کند که بازی برای مدت طولانی در ذهن شما بماند، اگرچه این داستان هوشمندانه از سرنوشت و اراده آزاد می تواند این کار را انجام دهد.

چگونه بهترین بازی های رایانه شخصی را انتخاب کنیم

یک نقطه شروع خوب برای انتخاب بهترین بازی‌های رایانه‌های شخصی این است که بر اساس ژانر انتخاب شوند. در حالی که اینها به هیچ وجه معیارهای سختگیرانه ای برای چیزهایی که در بازی های خاص گنجانده شده اند، نیستند، به شما کمک می کند تا یک ایده کلی از آنچه درباره بازی  است به دست آورید.

برای تحقیقات دقیق تر، به بررسی برخی از نظرات نگاه کنید تا ببینید منتقدان و طرفداران از یک بازی خاص چه می گویند. اگر خوش شانس باشید، گزینه ای برای آزمایش نسخه آزمایشی رایگان یک بازی وجود خواهد داشت، بنابراین می توانید محتوای محدودی را تجربه کنید و سپس تصمیم خود را بگیرید.

همچنین باید در نظر داشته باشید که چقدر زمان می خواهید برای انجام یک بازی وقت بگذرانید. برای مثال، بازی‌های داستان محور بسیار کوتاه‌تر از بازی‌های RPG متوسط هستند، و بازی‌های دارای چندنفره ارزش بالقوه بی‌نهایتی را در اختیار شما قرار می‌دهند، اگر آماده باشید برای تسلط بر آنها زمان بگذارید. این چند نکته را هنگام خرید در نظر بگیرید، و همیشه چیزی را انتخاب خواهید کرد که واقعاً از آن لذت خواهید برد.

منبع: tomsguide

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.