Search
Close this search box.

نقد و بررسی League of Legends: Wild Rift

توسعه دهنده بازی های ویدیویی Riot Games نسخه موبایلی از MOBA ،League of Legends: Wild Rift را منتشر کرد.

توسعه دهنده بازی های ویدیویی Riot Games نسخه موبایلی از MOBA ،League of Legends: Wild Rift را منتشر کرد. پس از ساعت‌ها بازی، این بهترین MOBA رقابتی در دستگاه‌های تلفن همراه است که باید آن را بازی کنید. با این حال، برخی از اشکالات راه اندازی و مشکلات تعادل وجود دارد، اما موارد زیادی در اینجا وجود دارد که من لذت بردم.


عنوان: League of Legends: Wild Rift                                      سازنده: Riot Games
تاریخ انتشار اولیه: 27 اکتبر 2020                                               بررسی شده در: iOS
ناشر: Riot Games                                                                 ژانر: MOBA


League of Legends ابتدا در سال 2009 راه اندازی شد. League of Legends بازیکنان را 5 در مقابل 5 در نقشه ای با سه خط مجزا و یک جنگل قرار می دهد. هدف اصلی شکستن برجک های دشمن و از بین بردن آن است. به اندازه کافی ساده است. در حالی که نسخه موبایل برای تازه واردان بیشتر از برادر بزرگ رایانه شخصی خود قابل دسترسی است، هنوز عناصر استراتژیک و تفاوت های ظریف زیادی در Wild Rift وجود دارد که اگر می خواهید برنده شوید باید آنها را درک کنید.

برای مشاهده بهترین بازی های موبایل برای ۲۰۲۳ اینجا کلیک کنید.

نقشه به بارون لین، خط میانی، خط اژدها و جنگل تقسیم شده است. شما معمولاً بروزر یا هرکسی را که قابلیت بقای خاص خود را دارد در بارون لین پیدا خواهید کرد. خط میانی برای جادوگران و قاتلان شما باقی مانده است زیرا کوتاه‌ترین مسیر است و به آنها راه‌هایی می‌دهد تا برجک خود را جدا کنند یا برای کمک به خطوط دیگر پرسه بزنند. جنگل‌ها معمولاً ترکیبی از آسیب، تانک و قابلیت فرار هستند. هدف آنها این است که با کشتن هیولاها قوی تر شوند، حریفان را از بین ببرند و اهداف را تحت کنترل بگیرند.

League of Legends: Wild Rift

Dragon Lane دارای ADC (حمل خسارت حمله) و پشتیبانی است. این دو برای بقا به یکدیگر وابسته هستند و می توانند برای پیروزی در اواخر بازی حیاتی شوند. در حال حاضر، قهرمان های زیادی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید و هر کدام نقش خاصی دارند. به عنوان مثال، شما نمی خواهید آلیستار را به خط میانی ببرید زیرا تمام توانایی های او حول کنترل جمعیت متمرکز است. شما می توانید او را به مسیر Dragon Lane ببرید تا به ADC خود کمک کند.

اگر با هر بازی چند نفره آنلاین رقابتی آشنا هستید، همیشه یک متای خاص وجود دارد که بر مسابقات خاصی غالب است. در حال حاضر، تانک ها به طرز دیوانه کننده ای قدرتمند هستند، و این عمدتا به این دلیل است که قهرمانان یا آیتم های زیادی وجود ندارد که بتواند به درستی با آنها برخورد کند.

از آنجایی که این یک بازی موبایلی است، مسابقات معمولاً بین 20 تا 25 دقیقه طول می کشد. اعداد خسارت، آمار و حتی HP قهرمانان برای کمک به سرعت بخشیدن به کارها متفاوت است. شما هنوز یک مرحله لنج دارید، که در آن باید مینیون‌ها (یا هیولاهای جنگل برای جنگلی‌ها) را با دقت از بین ببرید تا طلای مورد استفاده برای خرید اقلام بدست آورید.

من عاشق سفید شدن نوار سلامتی مینیون‌ها هستم که نشان می‌دهد می‌توانید آخرین بار به آنها ضربه بزنید و حداکثر طلا را از کشتن آن به دست آورید. اگر آن را نکشید، همچنان بخش کوچکتری از طلا به دست خواهید آورد. اما اگر فرصتی برای کشتن دشمن دیدید، باید از آن استفاده کنید.

League of Legends: Wild Rift

کنترل ها مبتنی بر جوی استیک هستند و کار با آن ها بسیار آسان است. هر قهرمان در Wild Rift به طور کلی هنوز احساس می کند که در نسخه PC چه کار می کند.

همچنین لازم نیست نگران گزینه های پرداخت به برد (با پرداخت پول برد را حتمی کنید) باشید. هر قهرمان به اندازه کافی قوی است به شرطی که بدانید چگونه با آنها بازی کنید. علاوه بر این، Wild Rift تعداد زیادی فرصت برای کسب ارز درون بازی و جوایز برای باز کردن قفل قهرمانان به شما می دهد. حتی با بالا رفتن سطح، چند پوسته رایگان نیز دریافت خواهید کرد. هنگامی که به سطح 10 رسیدید، حالت رتبه‌بندی باز شده است که در آن می‌توانید با مخالفانی با سطح مهارت مشابه روبرو شوید تا تابلوهای امتیازات بدنام Riot را رتبه‌بندی کنید. اگر در پایان یک فصل به طلای 4 برسید، یک پوسته ویژه برای یک قهرمان خاص به شما پاداش داده می شود.

League of Legends: Wild Rift

من هرگز با هم تیمی هایی که می دانستند چه می کنند مشکلی نداشتم. گاهی اوقات، آن مردی را می‌بینم که تصمیم می‌گیرد بامزه باشد و مکرراً بدون دلیل بمیرد، اما این مورد انتظار است. Toxicity تقریباً در هر بازی رقابتی وجود دارد و League of Legends: Wild Rift نیز تفاوتی ندارد.

مردم در چت یا شوخی نسبت به تیم دشمن زیاد بر سر یکدیگر فریاد می زنند. اگر می‌خواهید برنده شوید و بتوانید تمرکز کنید، توصیه می‌کنم فقط در شروع بازی همه را ساکت کنید.

من فکر می کنم شگفت انگیزترین چیز این است که در برخی موارد کمی بهتر از نسخه PC به نظر می رسد. قهرمانانی مانند سوراکا و لئونا، هنر پیش‌فرض اسپلش را بازبینی کرده‌اند. حتی برای هر قهرمان (و همچنین پوسته های آنها) هنگام مشاهده اطلاعات آنها، معرفی های متحرک خاصی وجود دارد. هرگز قدرتمندترین رایانه شخصی را برای بازی League of Legends نیاز ندارید، زیرا بازی با موبایل خوب به نظر می رسید. و بازی در آیفون جذابیت بسیار باکیفیتی و پر رنگ دارد.

League of Legends: Wild Rift

League of Legends: Wild Rift یک MOBA رقابتی اصلی موبایلی است که باید در آن بازی کنید. با ارائه حالت های ساده و قهرمان های متعادل شده خود را از همتای رایانه شخصی خود متمایز می کند. این اجازه می دهد تا برای تازه واردان بیشتر در دسترس باشد و در طول جلسات طولانی بازی احساس خوبی داشته باشد. قطعاً فضایی برای به‌روزرسانی و اصلاح وجود دارد، اما آنچه اکنون ارائه می‌شود یک تجربه عالی برای موبایل است.

در نهایت ما به این بازی امتیاز 9 از 10 را می دهیم.

دانلود League of Legends: Wild Rift اندروید

دانلود League of Legends: Wild Rift آی او اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.