Search
Close this search box.

بازی آرمورد کور 6: آتش سوزی های روبیکون، از استودیو فرام سافت ور

از آخرین باری که توانستیم یک مکانیک را روی صورت دشمن خود انباشته کنیم، زمان زیادی می گذرد، اما تیم فرام سافت ور سرانجام با آرمورد کور 6: آتش سوزی های روبیکون به ریشه های خود بازگشتند.

از آخرین باری که توانستیم یک مکانیک را روی صورت دشمن خود انباشته کنیم، زمان زیادی می گذرد، اما تیم فرام سافت ور سرانجام با آرمورد کور 6: آتش سوزی های روبیکون به ریشه های خود بازگشتند.

برای مطالعه (تاریخ انتشار، گیم پلی و تریلر Tekken 8) اینجا کلیک کنید

حل کردن پازل مبارزه

مطمئناً بخشی از یک بازی اکشن مکانیکی مدرن به نظر می‌رسد، با گرافیک فوق‌العاده، نرخ فریم 60 فریم در ثانیه که هرگز مشکلی ایجاد نمی کند، و یک طرح کنترل بصری که به طرز چشمگیری منحنی یادگیری را که در بازی‌های آرمورد کور قبلی با آن مواجه بودیم کاهش می‌دهد.

اگر حوزه‌ای وجود داشته باشد که آرمورد کور 6 می‌توانست از مدرن‌سازی بیشتری بهره‌مند شود، آن حوزه در داستان سرایی این بازی است.

این کمپین پنج فصلی تقریباً به طور کامل از طریق مکالمات رادیویی، جلسات توجیهی ماموریت به سبک ارائه پاورپوینت و گفتگوهای رزمی انجام می شود که توجه به آن ها در زمانی که برای زندگی خود در سیاره معدنی روبیکون می جنگید تقریباً غیرممکن است. آرمورد کور 6 یک خط داستانی منشعب است که شما را مجبور می کند در مورد کدام جناح در ماموریت ها تصمیم بگیرید.

با این حال، یکی از مزایای این ساختار ماموریت این است که می‌تواند اهداف متنوعی را در اختیار بگذارد که هر کدام به نفع سبک متفاوتی از بازی هستند، که سپس به عناصر سفارشی‌سازی عالی که قلب آرمورد کور 6 را تشکیل می‌دهند، وارد می‌شود.

شما می توانید به یک ماموریت اعزام شوید، می توانید ماشین خود را با چهار سلاح یکی برای هر بازو و دیگری متصل به بدن، پاها، ژنراتور، تقویت کننده و سیستم کنترل آتش منحصر به فرد مجهز کنید.

بخش‌های خارجی دستگاه شما همگی وزن، ارزش دفاعی، AP (جون شما) و چیزی که به عنوان پایداری نگرش شناخته می‌شود را دارند، که بر سرعت تلو تلو خوردن شما از ضربه‌های متوالی تأثیر می‌گذارد.

استفاده از برخی سلاح‌ها نیز انرژی زیادی می‌گیرد و بنابراین برای تجهیز به ژنراتورهایی نیاز دارند که ظرفیت EN (انرژی) زیادی دارند. اما پس از آن باید تعادل را با این واقعیت برقرار کنید که بازسازی انرژی شما ممکن است آسیب ببیند، به این معنی که مدیریت انرژی زمانی که واقعاً در مأموریت هستید، بسیار دشوارتر می شود.

حتی قبل از شروع تصمیم گیری، باید در نظر داشته باشید که انتظار دارید مکانیک شما در چه محدوده ای مبارزه کند تا بتوانید قطعات داخلی خود را برای آن نقش بهینه کنید.

من بحث های زیادی را از طرفداران قدیمی آرمورد کور شنیده ام که از وجود یک سیستم قفل سخت راضی نیستند، با این استدلال که سقف مهارت را پایین می آورد، اما فکر می کنم فرام سافت ور تعادل بسیار ظریفی با آن پیدا کرده است.

اگر حالت کمک به هدف گیری را روشن کنید، این مزیت را خواهید داشت که دوربین را روی یک هدف خاص ثابت نگه دارید، اما در تیر اندازی دقت کمتری خواهید داشت.

با این حال، بیش از هر چیز، نبرد در آرمورد کور 6  احساس خوبی دارد. طیف گسترده ای از سلاح ها همگی در نوع خود رضایت بخش هستند.

علاوه بر ماموریت‌های معمولی، یک حالت میدانی نیز وجود دارد که شما را در مقابل مبارزات تک به تک به‌طور پیوسته با AC‌های نام‌گذاری شده قرار می‌دهد، که هرکدام بارگذاری و مونتاژ منحصربه‌فرد خود را دارند.

شما می توانید میزان دمج خود را با یک نوع سلاح خاص افزایش دهید، دفاع از خود را افزایش دهید، توانایی های اصلی مانند یک ضربه فوق العاده رضایت بخش از تقویت حمله خود را باز کنید، و خیلی چیزهای دیگر.

اگر می‌خواهید مهارت‌های میدانی خود را در برابر بازیکنان واقعی امتحان کنید، می‌توانید این کار را هم در مسابقات آنلاین 1 به 1 و 3 به 3 انجام دهید.

و البته، گزینه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید ماشین خود را با هر ترکیب رنگی که می‌خواهید رنگ کنید، برچسب‌های سفارشی خود را ادرست کنید، سپس آثار خود را ذخیره کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید.

کمپین Beating Fires of Rubicon یک حالت جدید نیو گیم پلاس را باز می‌کند که به شما این امکان را می‌دهد تمام قسمت‌های قفل‌شده خود را دوباره از همان ابتدا در ماموریت‌های داستانی استفاده کنید.

نیازی به گفتن نیست، مطمئناً می خواهید بیش از یک بار این کار را انجام دهید تا همه چیزهایی را که AC6 ارائه می دهد به دست آورید.

حکم بازی آرمورد کور 6

به لطف طراحی ماموریت های فوق العاده، برخوردهای شدید با باس های بازی، مجموعه بسیار گسترده ای از سلاح ها و قطعات که می تواند به طور چشمگیری بر نحوه بازی ماشین شما تأثیر بگذارد، و نبرد عالی و انفجاری که سیستم ها و مکانیک های بسیار پیچیده ای را در بر می گیرد.

پیش فرض جالب آن با داستان سرایی بی مزه ای که از طریق جلسات توجیهی ماموریت و گپ های رادیویی گفته می شود اما با این وجود این یک بازگشت خوشاینداز سری بازی های کلاسیک مکانیکی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.