Search
Close this search box.

سامسونگ Galaxy Watch شما پیشرفت می کند

سامسونگ چند روز قبل از برگزاری دومین رویداد گلکسی Unpacked خود در سال، برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی سه اپلیکیشن جدید برای دستگاه‌های گلکسی واچ خود فاش کرده است.

سامسونگ چند روز قبل از برگزاری دومین رویداد گلکسی Unpacked خود در سال، برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی سه اپلیکیشن جدید برای دستگاه‌های گلکسی واچ خود فاش کرده است.

برای مطالعه (سامسونگ و رویداد جذاب Unpacked) اینجا کلیک کنید.

حضور رسمی واتس اپ در ساعت های هوشمند سامسونگ

طبق این اعلامیه، ابتدا واتس اپ را دارید که جای تعجب نیست. زیرا متا اخیراً اعلام کرده است که پلتفرم پیام رسانی را به ساعت های هوشمند می آورد. با آمدن به گلکسی واچ 4 و واچ 5، واتس اپ مانند همتای تلفن هوشمند خود عمل می کند و به کاربران راهی برای پاسخ دادن به پیام ها یا پاسخ دادن به تماس ها در پوشیدنی خود می دهد.

علاوه بر این، شما حتی نیازی به اتصال تلفن خود ندارید. این یک برنامه مستقل است. توجه داشته باشید که واتس اپ در ساعت های هوشمند به اندازه نسخه های دیگر قوی نیست. همانطور که قبلاً گزارش شده است، فاقد ویژگی های خاصی مانند Communities است. و همچنین نمی توانید تماس تلفنی برقرار کنید. فقط آنها را دریافت کنید.

کیف پول سامسونگ

در مرحله بعد، کیف پول سامسونگ دارید که به مالکان راه آسانی برای پرداخت، ارائه شناسه و تهیه بلیط نمایش ارائه می دهد. پشتیبانی از شناسه به شناسه های دانشجویی دانشگاه که توسط نماینده شرکت تأیید شده است، گسترش می یابد. برای کسانی که نمی‌دانند، اپلیکیشن کیف پول سامسونگ روی دستگاه‌های تلفن همراه اکنون می‌تواند هویت دانشجویی را در ۶۸ کالج مختلف از ایالت پن تا دانشگاه فلوریدا در خود جای دهد.

مشخص نیست که آیا حالت Fast Mode یا Power Reserve در نسخه ساعت هوشمند وجود خواهد داشت. اولی به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به باز کردن قفل دستگاه خود، کیف پول سامسونگ را بیاورند. در حالی که دومی حتی اگر تلفن آنها خاموش باشد، دسترسی دائمی به شناسه آنها را فراهم می‌کند.

به روز رسانی آینده ساعت های هوشمند سامسونگ

آخرین برنامه Thermo Check نام دارد که راه آسانی را برای اندازه‌گیری دمای محیط اطرافشان، از غذایی که می‌خواهند بخورند تا آبی که می‌خواهند در آن شنا کنند به مردم ارائه می‌دهد.

برای مدتی، سنسور دما در گلکسی واچ 5 کار زیادی انجام نداد. بیشتر بی فایده بود. این تا چند ماه پیش بود که سامسونگ یک ابزار ردیابی چرخه را اضافه کرد که از این فناوری بهره می برد. خوب است که می بینیم حسگر دما ظاهر می شود. اما آنچه در مورد به روز رسانی جالب تر است این است که Thermo Check ابتدا برای Watch 5 عرضه نمی شود.

در عوض، سامسونگ بیان می‌کند که این برنامه ابتدا در دستگاه‌های گلکسی واچ‌های آینده به معنای سری Galaxy Watch6 در دسترس خواهد بود. این خبر بسیار هیجان‌انگیزی است. زیرا غول فناوری در مورد پوشیدنی‌های آینده بسیار بی‌صدا بوده است. سامسونگ می‌تواند به این واقعیت اشاره کند که در رویداد هفته آینده شاهد معرفی ساعت 6 خواهیم بود.

واتس اپ در حال حاضر برای دانلود در ساعت های گلکسی از طریق فروشگاه گوگل پلی در دسترس است. Thermo Check مدتی پس از عرضه واچ 6 به سری واچ 5 می آید. در مورد کیف پول سامسونگ، این شرکت اظهار می کند که اواخر تابستان امسال وارد بازار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.