Search
Close this search box.

Xbox Series X داشبورد جدیدی دریافت کرد

مایکروسافت به تازگی یک صفحه اصلی و داشبورد بازبینی شده برای Xbox Series X ارائه کرده است که شاهد برخی از بزرگترین پیشرفت ها از زمان عرضه کنسول است.

مایکروسافت به تازگی یک صفحه اصلی و داشبورد بازبینی شده برای Xbox Series X ارائه کرده است که شاهد برخی از بزرگترین پیشرفت ها از زمان عرضه کنسول است.

برای مطالعه (مایکروسافت نسخه جدیدی از Xbox Series معرفی کرد) اینجا کلیک کنید.

تغییرات رابط کاربری جدید Xbox Series X

به‌روزرسانی خانگی Xbox Series X در یک پست وبلاگ در وب‌سایت ایکس‌باکس اعلام شد که به جزئیات تغییرات جدید وارد شده می‌پردازد. بزرگترین تفاوت بین این صفحه اصلی و قبلی، هدف ساده‌سازی تجربه برای آسان‌تر کردن مرور برنامه‌ها نسبت به قبل بوده است. این “quick access menu” جدید را آغاز کرده است که به عنوان میانبر برای صندوق بازی شما، فروشگاه مایکروسافت، Xbox Game Pass، جستجو و تنظیمات پیاده سازی شده است.

تغییرات بیشتر شامل امکان سفارشی‌سازی بیشتر صفحه اصلی Xbox با طرح‌بندی ساده‌تر است که بازی‌ها و رسانه‌های اخیراً بازی‌شده‌تان را در پایین صفحه نمایش می‌دهد تا بازگشت به آن‌ها آسان‌تر شود. همچنین به این معنی است که فضای بیشتری برای نمایش پس‌زمینه‌های سفارشی شخصی‌سازی‌شده به‌جای طراحی به هم ریخته گذشته که عمدتاً بر اساس رابط کاربری قدیمی‌تر Xbox One بود، وجود دارد.

همچنین بهبودهای بیشتری در ویژگی کشف بازی های جدید انجام شده است. این بدان معناست که تشخیص انواع عناوینی که از بازی کردن آنها لذت می برید برای الگوریتم آسان تر است و بهترین بازی های Xbox Series X را به دقت توصیه می کند. این به رسانه‌های موجود در سرویس‌های پخش انتخابی شما برای رسانه و موسیقی نیز گسترش می‌یابد.

پایان صفحه اصلی درهم و برهم Xbox Series X

Xbox Series X در ماه مارس به‌روزرسانی بصری رابط کاربری را دریافت کرد. با این حال، تغییرات اعمال شده در آن زمان در نهایت ناچیز بود. در حالی که آن یکی بر روی تغییرات کوچک کیفیت زندگی متمرکز بود، تعمیرات اساسی امروز سرانجام پس از نزدیک به سه سال از عرضه نسل جدید کنسول، پایانی بر صفحه اصلی درهم و برهم بود.

Ivy Krislov، مدیر ارشد محصول در Xbox Experiences می‌نویسد:

زمانی که ما برای اولین بار به Xbox Insiders را نشان دادیم که چه چیزی روی آن کار می‌کردیم، بازخورد شما را به وضوح شنیدیم. شما فضای بیشتری برای نمایش پس‌زمینه‌های سفارشی یا هنر بازی، گزینه‌های ناوبری سریع‌تر و شخصی‌سازی بیشتر می‌خواستید.

در طول 8 ماه گذشته از زمان انتشار اولیه، ما تغییراتی را برای پاسخگویی به این درخواست‌ها و داشتن یک صفحه اصلی جدید اعمال کرده‌ایم که احساس تازگی داشته باشد، تمرکز روی بازی‌ها و برنامه‌های شما باشد و فضا را برای پس‌زمینه‌های زیبا ایجاد کند.

به‌روزرسانی جدید طی چند هفته آینده برای تمامی کنسول‌های ایکس‌باکس ارائه می‌شود و احتمالاً Xbox Series X و Xbox Series S ابتدا آن را دریافت خواهند کرد. این احتمال وجود دارد که کاربران Xbox One بیشتر از گیمرهای نسل فعلی منتظر بمانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.