Search
Close this search box.

سرفیس ممکن است اواخر امسال عرضه شود

خط سرفیس مایکروسافت از چند جهت نمادین شده است. اما عملکرد آن هرگز مناسب نبود. با این حال، طبق شایعاتی که در طول سال جاری ساخته شده است، ما در اواخر امسال قدرتمندترین دستگاه سرفیس را که تا به حال دیده ایم، دریافت خواهیم کرد.

خط سرفیس مایکروسافت از چند جهت نمادین شده است. اما عملکرد آن هرگز مناسب نبود. با این حال، طبق شایعاتی که در طول سال جاری ساخته شده است، ما در اواخر امسال قدرتمندترین دستگاه سرفیس را که تا به حال دیده ایم، دریافت خواهیم کرد.

برای مطالعه (عملکرد لپتاپ Microsoft Surface Studio 2) اینجا کلیک کنید.

سرفیس لپ تاپ استودیو 2 محصول قدرتمند بعدی مایکروسافت

محصول مورد بحث سرفیس لپ تاپ استودیو 2 است که در ادامه اولین طراحی در سال 2021 انجام می شود. آن سرفیس لپ تاپ استودیو اولیه در حال حاضر قدرتمندترین دستگاه در خط تولید به عنوان جایگزین طرح های قبلی سرفیس بوک بود. مهمتر از همه، اینها تنها دستگاه های سرفیس هستند که گرافیک مجزا دارند و آنها را به بهترین گزینه برای خلاقان و گیمرها تبدیل می کند. البته، آن دستگاه به دلیل فرم خود منحصر به فرد بود. اما عملکرد نیز یک نقطه مثبت برای فروش بزرگ بود.

با این حال، دو سال بعد، گزارش‌ها نشان می‌دهند که ما دنباله‌ای برای سرفیس لپ‌تاپ استودیو دریافت می‌کنیم که می‌تواند عملکرد را به سه روش مهم افزایش دهد.

استفاده از مشخصات سخت افزاری رقابتی در سرفیس Studio 2

اول از همه، شایعه شده است که Surface Laptop Studio 2 به گرافیک سری RTX 40 انویدیا دست یافته است. در اوایل سال جاری یک نسخه Geekbench درز شده در توییتر منتشر شد که پیکربندی RTX 4060 را نشان می‌داد که احتمالاً قوی‌ترین گزینه موجود را نشان می‌دهد.

برآمدگی نسلی قابل توجه خواهد بود. اما فراتر از آن، Surface Laptop Studio فقط به RTX 3050 Ti محدود شد و هرگز RTX 3060 را ارائه نکرد. سری RTX 40 همچنین با DLSS 3 و Frame Generation عرضه می‌شود که نرخ فریم را بیشتر می‌کند. برای بازی هایی که از آن پشتیبانی می کنند.

در مرحله دوم، سرفیس لپ‌تاپ استودیو 2 در نهایت ممکن است پردازنده قدرتمندتری ارائه دهد. یکی از مهم‌ترین مشکلات سرفیس لپ‌تاپ استودیو استفاده از پردازنده 35 واتی اینتل Core i7-11370H بود. اکنون، همان لو رفتن Geekbench نشان می‌دهد که Surface Laptop Studio 2 از Core i7-13800H استفاده می‌کند.

این نه تنها یک قطعه 45 واتی مناسب مانند مواردی است که در سیستم های رقابتی ارائه می شود، بلکه دارای 14 هسته است که بین شش هسته عملکرد و هشت هسته کارآمد تقسیم می شود. این یک جهش بزرگ در عملکرد نسبت به قسمت چهار هسته ای مورد استفاده در لپ تاپ اصلی خواهد بود. همچنین عملکرد دلتای بزرگتری را بین این و سرفیس لپ تاپ 5 (یا سرفیس لپ تاپ 6) ارائه می دهد.

سرفیس لپ تاپ استودیو 2 در اواخر امسال معرفی می شود

در نهایت، Surface Laptop Studio 2 همچنین ممکن است از ظرفیت حافظه بالاتری نسبت به آنچه قبلا دیده‌ایم پشتیبانی کند. مدل قبلی حداکثر 32 گیگابایت بود. اما این مدل جدید ممکن است 64 گیگابایت داشته باشد. باز هم، این باعث می‌شود که آن را با لپ‌تاپ‌های مشابه سایر سازندگان رقابتی‌تر کند و جمعیت‌شناسی احتمالی آن را به کسانی که واقعاً می‌توانند از این مقدار رم استفاده کنند، گسترش می‌دهد.

لازم به ذکر است که مک بوک پرو 14 اینچی تا 96 گیگابایت را ارائه می دهد. هرچند که استاندارد نیست.

مایکروسافت سالانه یک راه‌اندازی سخت‌افزاری سرفیس را هر سال برگزار می‌کند و انتظار می‌رود سرفیس لپ‌تاپ استودیو 2 همراه با سرفیس پرو، لپ‌تاپ سرفیس و موارد دیگر در آنجا ظاهر شود. Zac Bowden از Windows Central با منابعی تایید کرد که Surface Laptop Studio 2 به صورت داخلی با نام Ersa شناخته شده است و در واقع اواخر امسال معرفی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.