Search
Close this search box.

فیلم تاپ گان 3 با ستاره اش تام کروز بر می گردد

فیلم تاپ گان 3 در پارامونت ساخته خواهد شد. گفته می‌شود که فیلم تاپ گان 3 در پارامونت در دست ساخت است. ارن کروگر که یکی از نویسندگان «Top Gun: Maverick» بود در حال نوشتن پیش‌نویس فیلم‌نامه‌ای برای قسمت جدیدی از فرنچایز این فیلم است.

مطالعه فیلم میکی ۱۷ از تقویم اکران برادران وارنر حذف شد
انتظار می‌رود تام کروز برای فیلم تاپ گان 3 با مایلز تلر و گلن پاول دوباره متحد شود. همچنین تصور می‌شود که جری بروکهایمر و دیوید الیسون تهیه‌کنندگان به این فرنچایز بازگردند. جو کوسینسکی کارگردان «Maverick» هم ممکن است به عنوان کارگردان یا تهیه‌کننده فیلم بازگردد.

تاپ گان ۳؛ دنباله فیلم اصلی تاپ گان

Top Gun: Maverick دنباله‌ای بر فیلم اصلی Top Gun محصول 1986 است. فیلم اصلی نامزد شش جایزه اسکار و برنده دو اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین صدا است.
Top Gun: Maverick همچنین پس از فروش 1.49 میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی، بیشترین فروش را در کارنامه کاری کروز داشت. کارگردان کوسینسکی ماهیت قدیمی «تاپ گان: ماوریک» را دلیل محبوبیت این فیلم دانست.

گفته می شود که Top Gun 3 در پارامونت در دست ساخت است!

Top Gun فیلمی آمریکایی است که در زمینه پرواز و نیروی هوایی این کشور ساخته شده است. تام کروز در این فیلم نقش «ماوریک» را بازی می‌کند که یک خلبان نیروی هوایی بااعتماد به نفس و منحصر به فرد است. او یکی از اعضای با تجربه‌ی تیم پرواز Top Gun است که دستیابی به حداکثر توانمندی و باور به خود را ترجیح می‌دهد. تام کروز به عنوان یک بازیگر با تجربه، باقدرت و زیبایی نقش ماوریک را بازی می کند و در به تصویر کشیدن این شخصیت پر از ریسک و هیجان کمک کرده است.
او با بازی در این فیلم، به شهرت جهانی دست یافت و این نقش باعث شد که کروز به یکی از ستارگان برجسته هالیوود تبدیل شود. در این نقش، تام کروز با استفاده از استعدادهای خود به عنوان یک بازیگر عالی و تازه‌نفس، توانست شخصیت قوی و جذابی را بازی کند و این باعث شد که «Top Gun» یکی از فیلم‌های محبوب دهه ۸۰ شود.
جو در پاسخ به سوالی درباره عملکرد فوق‌العاده فیلم در باکس آفیس گفت: «خب، ما فیلم را ساختیم تا در سینما از آن لذت ببریم. مردم با این فیلم احساس راحتی می‌کردند و از این فیلم لذت می‌بردند.
این داستان در بین مردم نیز طنین انداز شد. آنها دیدند تام پس از 35 سال به نقش ماوریک بازگشت و این برای مردم یک هیجان واقعی بود. بنابراین ما فقط می‌خواستیم یک فیلم قدیمی بسازیم. ما آن را به روشی قدیمی و با تجهیزات پیشرفته واقعی فیلمبرداری کردیم. فکر می‌کنم مردم تمام تلاشی را که برای فیلمبرداری یک فیلم انجام دادیم، احساس کردند.
بازخوردی که من از مردم دریافت می‌کردم این بود که هنگام تماشای فیلم لبه صندلی خود را گرفته بودند. بنابراین این یکی از مواردی است که شما واقعاً از قدرت فیلم‌سازی در حین روایت داستان متحیر می شوید.»
در نهایت هیچ تاریخی برای آغاز فیلمبرداری فیلم تاپ گان 3 اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.