Search
Close this search box.

ماشین لباسشویی Roborock H1 در سال 2023

ماشین لباسشویی و خشک کن Roborock H1 در چین رونمایی شد. این گجت از برند محبوب ربات جاروبرقی از گردش هوا در دمای پایین استفاده می کند تا لباس های ظریف را بدون آسیب رساندن به آنها با دقت خشک کند.

ماشین لباسشویی و خشک کن Roborock H1 در چین رونمایی شد. این گجت از برند محبوب ربات جاروبرقی از گردش هوا در دمای پایین استفاده می کند تا لباس های ظریف را بدون آسیب رساندن به آنها با دقت خشک کند. یک الگوریتم همچنین تعیین می کند که چرخه خشک کردن چه زمانی باید پایان یابد تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود.

Roborock از ماشین لباسشویی H1 رونمایی کرد و خط تولید محصولات خانه هوشمند خود را گسترش داد. این شرکت که به خاطر جاروبرقی های رباتی خود معروف است، این گجت جدید را در چین عرضه کرد. خشک کردن دمای پایین Zeo-cycle از گردش هوای گرم برای حذف آب از پارچه استفاده می کند. این فناوری ماشین لباسشویی را قادر می سازد تا مواد ظریف مانند ابریشم و پشم را بدون چروک شدن لباس به دقت خشک کند.

یکی دیگر از ویژگی های هوشمند ماشین لباسشویی H1 الگوریتم تعبیه شده ای است که با تشخیص لباس های خشک دستگاه به طور خودکار خشک شدن را متوقف می کند و در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. شما می توانید از بین 25 حالت شستشو و خشک کردن انتخاب کنید و دستگاه دارای عملکرد خود تمیز شوندگی نیز می باشد. می توانید تنظیمات دستگاه را روی صفحه لمسی یا در برنامه همراه آن انتخاب کنید. هنگام شستشو، ماشین لباسشویی می تواند بارهای تا 12 کیلوگرم را تحمل کند. ویژگی خشک کردن می تواند تا 7 کیلوگرم لباس را تحمل کند. دستگاه در رنگ های سیاه یا سفید موجود است و 875 میلی متر ارتفاع دارد. مشخص نیست که آیا Roborock می تواند این محصول جدید را به بازارهای دیگر عرضه کند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.