Search
Close this search box.

معرفی Redmi شارژ سریع 300 واتی شارژ در پنج دقیقه

شارژر ردمی اولین برندی بود که از آستانه 200 وات عبور کرد، فناوری شارژ سریع 300 واتی را معرفی کرد. زیرمجموعه شیائومی فاش کرد که یک گوشی می تواند از 0 تا 100 درصد در کمتر از 5 دقیقه شارژ شود.

شارژر ردمی تنها چهار ماه پس از اینکه اولین برندی بود که از آستانه 200 وات عبور کرد، فناوری شارژ سریع 300 واتی را معرفی کرد. زیرمجموعه شیائومی فاش کرد که یک گوشی می تواند از 0 تا 100 درصد در کمتر از 5 دقیقه شارژ شود و بعداً با ویدیویی همراه شد و جزئیات بیشتری در مورد این فناوری منتشر کرد.

این برند از گوشی هوشمند Redmi Note 12 Discovery با باتری 4100 میلی آمپر ساعتی (نسخه اصلی دارای سلول دوگانه 4300 میلی آمپر ساعتی) در یک محیط کنترل شده استفاده کرد. 2 دقیقه و 11 ثانیه طول کشید تا دستگاه به 50٪ برسد و فقط با 5 دقیقه باتری آن 100٪ می شد.

این شارژر به اندازه کافی قابل توجه است، حتی اگر ویدیو مستقیماً از حساب Weibo Redmi آمده باشد.

به گفته Redmi، آداپتور خود با فناوری Double GaN عرضه می‌شود و «بیش از 50 محافظ ایمنی» و همچنان اندازه کوچکی دارد. چیزی که برند شیائومی نگفته این است که چه زمانی شاهد عرضه یک گوشی هوشمند واقعی با این فناوری در بازار آزاد خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.