Search
Close this search box.

گوشی ناتینگ Phone (2a) در راه است

ناتینگ برند بریتانیایی بوده که هر سال محصولات جدیدی در زمینه گوشی و هدفون معرفی می‌کند. اکنون مشخص شده که بزودی باید شاهد معرفی گوشی ناتینگ Phone (2a) باشیم.

شرکت ناتینگ برند بریتانیایی بوده که هر سال محصولات جدیدی در زمینه گوشی و هدفون معرفی می‌کند. اکنون مشخص شده که بزودی باید شاهد معرفی گوشی ناتینگ Phone (2a) باشیم.

برای مشاهده گوشی جدید GT آنر در راه است اینجا کلیک کنید.

ناتینگ Phone (2a) در سایت صدور گواهی BIS مشاهده شده که نشان می‌دهد به‌زودی معرفی خواهد شد. انتظار می‌رود این دستگاه نسخه مقرون به صرفه‌تری از ناتینگ Phone (2) باشد. سایت گواهی BIS شماره مدل دستگاه را A142 فهرست می‌کند. این شماره مدل با شماره مدل AIN142 که اوایل این هفته فاش شد متفاوت است. با این حال، امکان دارد که دو شماره مدل، انواع مختلف منطقه‌ای یک دستگاه را نشان دهند.

گواهی BIS همچنین نشان می‌دهد که ناتینگ Phone (2a) باتری متفاوتی نسبت به ناتینگ Phone (2) خواهد داشت. شماره مدل باتری NT03 بوده و باید منتظر اخبار موثقی باقی ماند. شایعات حاکی از آن است که ناتینگ Phone (2a) رابط Glyph را در پنل عقب خود حفظ خواهد کرد که یکی از عناصر طراحی نمادین ناتینگ Phone (2) است.

گوشی ناتینگ Phone (2a) در راه است
گوشی ناتینگ Phone (2a) در راه است

همچنین انتظار داریم که این گوشی به صفحه نمایش 6.7 اینچی AMOLED با دوربین سلفی در مرکز هم مجهز شود. با این حال، پیش بینی شده که صفحه نمایش ممکن است یک پنل LTPO مانند آنچه در ناتینگ Phone (2) بوده، نباشد. با توجه به موقعیت آن به عنوان یک جایگزین مقرون به صرفه‌تر، ناتینگ Phone (2a) احتمالاً دارای پردازنده میان رده Snapdragon یا MediaTek Dimensity است. ظرفیت باتری و جزئیات قیمت گوشی در حال حاضر نامشخص است.

هنوز مشخص نیست که ناتینگ Phone (2a) چه زمانی عرضه خواهد شد. با این حال، واقعیت که در سایت صدور گواهی BIS مشاهده شده، نشان می‌دهد که می‌تواند زودتر عرضه شود. در دیگر خبرها ناتینگ توسط موسس وان پلاس کارل پی تاسیس شد و یک برند بریتانیایی محسوب می‌شود. این شرکت تاکنون محصولات مختلفی ارائه داده و در گزارش جدید گفته شده بزودی از هدفون ناتینگ The Ear (3) رونمایی خواهد شد.

ناتینگ Phone (2a) بزودی از راه می رسد

امسال ناتینگ و برند CMF by Nothing آن چندین محصول از جمله Ear (2)، Phone (2) را عرضه کردند. اکنون در یک گزارش جدید، جزئیات مربوط به محصول بعدی این شرکت آشکار شده است. این اطلاعات از نشریه Mashable به نقل از یک منبع داخلی آشنا با این موضوع بدست آمد. علاوه بر این، کارل پی، مدیرعامل ناتینگ نیز در X (توئیتر سابق) به اشتراک گذاشت که هفته آینده محصولی هیجان انگیز رونمایی خواهد شد.

این نشریه فاش می‌کند که ناتینگ روی محصولی کار می‌کند که قرار است در ژانویه 2024 معرفی و عرضه شود. با این حال، منبع اشاره‌ای نمی‌کند که محصول آینده چه خواهد بود. این نشریه پیش بینی کرده که این می‌تواند نسل بعدی هدفون پرچمدار TWS، یعنی ناتینگ Ear (3) باشد. با توجه به جدول زمانی عرضه هدفون TWS توسط ناتینگ، این می‌تواند درست باشد.

گوشی ناتینگ Phone (2a) در راه است
گوشی ناتینگ Phone (2a) در راه است

این برند Ear (2) را در مارس امسال معرفی کرد در حالی که نسل پیشین آن، Ear (1) در ژوئن 2021 معرفی شد. این نشان می‌دهد که شرکت می‌تواند ناتینگ Ear (3) آینده را زودتر از Ear (1) معرفی و عرضه کند. اگر Ear نباشد، ناتینگ ممکن است محصول کاملاً جدیدی را عرضه کند. با این حال، انتظار نمی‌رود که این یک گوشی هوشمند جدید باشد زیرا این برند فون (2) را در جولای سال جاری عرضه کرد. این شرکت با Nothing Apparel وارد بخش مد شد و ماه گذشته Beer (5.1) را رونمایی به عمل آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.