Search
Close this search box.

کوپایلوت پرو مایکروسافت در راه است

نسخه پرو کوپایلوت یا Copilot Pro ویژگی های مولد هوش مصنوعی را ارائه می دهد، به کاربران اجازه می دهد از جدیدترین مدل های OpenAI استفاده کنند و Copilot GPT خود را ایجاد کنند. شواهد نشان می دهد مایکروسافت در حال حاضر بر روی ساخت کمک کوپایلوت مبتنی بر هوش مصنوعی خود تمرکز کرده است و می خواهد نسخه ویژه کوپایلوت را عرضه کند. Copilot که سال گذشته با ویندوز راه اندازی شد، در حال حاضر با بیش از 5 میلیارد تعامل از محبوبیت زیادی برخوردار است. با جشن گرفتن این موفقیت، مایکروسافت اکنون نسخه پریمیوم جدیدی از Copilot به نام Copilot Pro را عرضه می کند. سرویس جدید اشتراک پولی به کاربران امکان دسترسی به ویژگی‌های پیشرفته‌تر هوش مصنوعی در برنامه‌های آفیس مانند Word، Excel، PowerPoint و Outlook را می‌دهد. مایکروسافت فاش می کند که سرویس جدید Copilot با قیمت 20 دلار در ماه (به ازای هر نفر) است؛ علاوه بر اشتراک شخصی یا خانگی Microsoft 365 شما.
کاربران می‌توانند از Copilot Pro جدید در دستگاه‌های Mac، Windows، iPad، iOS و Android استفاده کنند Microsoft Copilot Pro اکنون برای همه در دسترس است و ویژگی‌های هوش مصنوعی را به Word، Excel، PowerPoint و موارد دیگر اضافه می‌کند.

مطالعه آخرین آپدیت ویندوز ۱۱ با ادغام عمیق ترِ هوش مصنوعی

مایکروسافت Copilot Pro پولی جدید را راه‌اندازی کرده است تا نسخه ممتاز Copilot کمکی، مجهز به هوش مصنوعی خود را با ویژگی‌های پیشرفته‌ای در برنامه‌های آفیس ارائه دهد.
نسخه رایگان Copilot ویژگی هایی مانند ارائه پیشنهاد کد، تکمیل خودکار و تولید کد هوشمند بر اساس زمینه کد در حال نوشتن را ارائه می دهد. از مدل زبان GPT-3 OpenAI برای درک و کمک به توسعه دهندگان در وظایف کدنویسی استفاده می کند. علاوه بر این، نسخه رایگان Copilot شامل ویژگی‌هایی مانند تشخیص خطاهای کد، ارائه نمونه‌های کد و تولید قطعات مستندات برای کمک به توسعه‌دهندگان در فرآیند کدنویسی است. نسخه رایگان مایکروسافت Copilot همچنین از زبان های برنامه نویسی مختلف پشتیبانی می کند و توانایی درک زمینه های مختلف برنامه نویسی را دارد و به آن امکان می دهد پیشنهادات تکمیل کد متناسب را ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.