Search
Close this search box.

افزایش فروش لوازم خانگی در تعطیلات و فصل داغ عروسی ها

تولیدکنندگان پیشرو لوازم خانگی و لوازم الکترونیکی،شاهد افزایش فروش خود در فصل عروسی بودند،به ویژه برای محصولات سطح پایین از شهرهایی که در مناطق دورافتاده هستند.

تولیدکنندگان پیشرو لوازم خانگی و لوازم الکترونیکی مصرفی، شاهد افزایش فروش خود در فصل عروسی بودند، به ویژه برای محصولات انبوه سطح پایین از شهرهایی که در مناطق دورافتاده تر واقع شده اند. این صنعت که فصل فروش تعطیلات را با رشد 15-20 درصد به پایان رساند، عمدتاً به دلیل محصولات برتر، در فصل عروسی نیز تقویت شد.

تصویر کانسپتی از گوشی آنر مجیک ۶ پورش دیزاین

در ماه نوامبر، پس از دریافت برخی پاسخ‌های اولیه، شرکت‌هایی مانند ال‌جی، Godrej Appliances و Panasonic پیشنهادهای تعطیلات خود را همراه با طرح‌های مالی برای محصولات بزرگی از جمله ماشین لباسشویی، یخچال، تلویزیون، مایکروفر تا لوازم آشپزخانه کوچک گسترش دادند.

رئیس انجمن تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی مصرفی (CEAMA)، Sunil Vachani، گفت که انتظار می رود فصل عروسی جاری تقاضا برای بخش های انبوه و سطح پایین صنعت را تقویت کند.

وی گفت: بسیاری از شرکت ها در ماه نوامبر روند مثبتی را تجربه کردند، به لطف روحیه تعطیلات دیوالی و فصل عروسی جاری.

یک نظرسنجی توسط نهاد صنعت CAIT نشان داد که طی فصل عروسی جاری، که از 23 نوامبر آغاز می شود، انتظار می رود حدود 3.5 میلیون عروسی برگزار شود که درآمد 4.25 تریلیون روپیه را به همراه خواهد داشت.

به گفته Kamal Nandi، مدیر امور تجاری و معاون اجرایی Godrej Appliances، فصل عروسی به طور کلی پس از فصل تعطیلات، به فروش یخچال و ماشین لباسشویی و سایر لوازم خانگی کمک می کند و این عمدتاً در مناطق روستایی و برای بخش های سطح پایین اتفاق می افتد.

با این حال، وی افزود: امسال شاهد این بوده ایم که به دلیل تورم، مردم از هدیه دادن لوازم خانگی در ازدواج ها دست می کشند. ما باید منتظر باشیم و روند را قبل از اینکه بتوانیم تخمین فروش عروسی را ارائه دهیم، ببینیم.

پیشنهادهای شرکت ها برای تقویت فروش

Nandi افزود که برای تقویت مصرف، شرکت پیشنهادات مصرف کننده مانند گارانتی اضافی و پیشنهادات ترکیبی را ارائه می دهد.

LG Electronics، تولیدکننده لوازم خانگی کره جنوبی، نیز پیشنهاداتی برای فصل عروسی مانند بازپرداخت های نقدی جذاب، پیشنهادات تعطیلات، ترکیبات محصول و…  را ارائه کرده است.

Ashish Agarwal، معاون ارشد LG Electronics India، گفت: به دلیل عروسی ها، در بازارهای منتخب تقاضای خوبی وجود دارد.

Fumiyasu Fujimori، مدیر عامل Panasonic Marketing India، گفت که این شرکت پیشنهادات تعطیلات خود را برای پاسخگویی به تقاضای جاری گسترش داده است.

Super Plastronics Pvt Ltd (SPPL)، که دارای مجوزهای برندهای بین المللی مانند Blaupunkt، Thomson، Kodak و White-Westinghouse – برای بازار هند است، نیز شاهد روندهای مشابهی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.