Search
Close this search box.

چگونه اپل آیدی برای دستگاه IOS بسازیم

نحوه ایجاد اپل آیدی جدید در آیفون یا آیپد، ابتدا روی اپلیکیشن Settings ضربه بزنید.

با نحوه ثبت نام برای اپل آیدی در دستگاه iOS جدید خود آشنا شوید.

اپل آیدی حساب پایه ای است که تمام خدمات دیجیتال اپل را تامین می کند. برای دسترسی به خدمات آنلاین اپل در چندین دستگاه iOS مانند iPhone، iPad و Mac، هویت دیجیتالی در اختیار شما قرار می گیرد. Apple ID به شما این امکان را می‌دهد که داده‌های خود مانند مخاطبین، تقویم‌ها، نشانک‌ها، یادآوری‌ها و غیره را از طریق iCloud همگام‌سازی کنید، بازی‌ها را از فروشگاه‌های iOS و Mac App Store، موسیقی و رسانه‌ها را از فروشگاه iTunes دانلود کنید، و حتی برای خرید محصولات اقدام کنید. از فروشگاه اینترنتی اپل. Apple ID شما تنها حسابی است که به عنوان کلید همه این خدمات عمل می کند.

وقتی آیفون یا آی‌پد جدیدی می‌خرید و آن را راه‌اندازی می‌کنید، از شما خواسته می‌شود که در صورت نداشتن یک اپل آیدی جدید بسازید. البته این مرحله اختیاری است و اگر آن مرحله را رد کرده اید یا می خواهید یک Apple ID جدید در دستگاه iPhone یا iPad خود ایجاد کنید، این مراحل ساده را برای دریافت Apple ID دنبال کنید.

نحوه ایجاد اپل آیدی جدید در آیفون یا آیپد

ابتدا روی اپلیکیشن Settings ضربه بزنید.
سپس روی متن «Sign in to your iPhone» در بالا ضربه بزنید.
روی متن آبی رنگ “Don’t have an Apple ID” ضربه بزنید.
اکنون از شما خواسته می شود تا حساب کاربری «Create Apple ID» را که می توانید روی آن ضربه بزنید و فرآیند ایجاد حساب Apple ID را شروع کنید.
تاریخ تولد و به دنبال آن نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
می توانید یک آدرس ایمیل موجود وارد کنید یا یک آدرس ایمیل رایگان iCloud مانند example@icloud.com دریافت کنید.
بعد، یک رمز عبور جدید وارد کنید و یک بار دیگر آن را تأیید کنید.
سه سوال امنیتی را انتخاب کنید و پاسخ آنها را تایپ کنید.
وقتی صفحه شرایط و ضوابط را می بینید، روی «Agree» در پایین سمت راست ضربه بزنید.
انتخاب کنید که آیا می خواهید داده های موجود در تلفن خود را ادغام کنید یا آن را نادیده بگیرید.
iOS از شما می‌خواهد که ویژگی «Find my iPhone» را فعال کنید، و توصیه می‌کنیم برای فعال کردن آن روی OK ضربه بزنید.
Apple ID شما اکنون ایجاد شده است و می توانید از آن برای ورود به سیستم در دستگاه های دیگر خود نیز استفاده کنید. فرا گرفتن .

نحوه ایجاد اپل آیدی جدید از اپ استور در آیفون یا آیپد

اگر از اپ استور در دستگاه‌های آیفون یا آی‌پد خود استفاده نکرده‌اید، می‌توانید هنگام راه‌اندازی برنامه اپ استور برای اولین بار برای اپل آیدی جدید ثبت‌نام کنید. iOS از شما می خواهد که با یک Apple ID موجود وارد شوید تا برنامه ها را از اپ استور خریداری یا دانلود کنید، یا می توانید روی گزینه Create New Apple ID در پایین صفحه ضربه بزنید. با استفاده از این روش، می توانید Apple ID را بدون کارت اعتباری نیز ایجاد کنید، به طوری که هنگام تنظیم Apple ID، یک روش پرداخت “None” را مشاهده کنید.

در اینجا نحوه ساخت Apple ID با استفاده از فروشگاه App در iPhone یا iPad آورده شده است:

ابتدا مطمئن شوید که از حساب iCloud خود هستید.

برنامه App Store را اجرا کنید.
روی گزینه Create New Apple ID در پایین ضربه بزنید.
آدرس ایمیل موجود خود را وارد کنید و یک رمز عبور قوی برای حساب جدید خود انتخاب کنید. این جزئیات نام کاربری و رمز عبور اپل آیدی جدید شما خواهد بود، بنابراین مطمئن شوید که آنها را به درستی وارد کرده اید.
سپس، (در صورت امکان) کشور آدرس صورتحساب خود را انتخاب کنید. همه شناسه های اپل قفل منطقه هستند، بنابراین مطمئن شوید که آدرس صورتحساب خود را هوشمندانه انتخاب کرده اید.
در صفحه بعدی، شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی را بخوانید، سپس روی Agree و سپس Next ضربه بزنید.
نام، تاریخ تولد خود را وارد کنید و انتخاب کنید که آیا مایلید مشترک به‌روزرسانی‌های اپل شوید.
اکنون، (در صورت امکان) کارت اعتباری و اطلاعات صورتحساب خود را وارد کنید. اگر نمی‌خواهید فوراً یک روش پرداخت تنظیم کنید، هیچکدام را انتخاب کنید.
شماره تلفن (برای خطوط تلفن های ایران میسر نمی باشد) خود را وارد کرده و تأیید کنید، سپس ادامه دهید.
اپل یک ایمیل تایید به آدرس ایمیل شما ارسال می کند. پس از دریافت روی پیوند تأیید در این ایمیل کلیک کنید.
Apple ID شما اکنون آماده استفاده است.

از آن‌جایی که کشور ایران در این لیست وجود ندارد و آدرس خرید در هنگام نصب برنامه‌های رایگان از اپ استور تأثیری ندارد، می‌توان در این قسمت از اطلاعات جعلی استفاده کرد. سایت‌های بسیاری وجود دارند که با مراجعه به آن‌ها می‌توانید از این اطلاعات غیرصحیح و غیرواقعی که مربوط به هیچ شخص حقیقی نیست استفاده کنید. این اطلاعات کاملاً به‌صورت تصادفی تولید می‌شوند و می‌توان در هر تعداد مشخصات تصادفی از آن استخراج کرد.

لازم به‌ذکر است که اپل از این اطلاعات برای احراز هویت شما یا روش‌های بازیابی اپل آیدی شما استفاده نمی‌کند. پرکردن این اطلاعات همان‌طورکه گفته شد برای استفاده از اپ استور مورداحتیاج است پس با استفاده از یکی از وب‌سایت‌های زیر اطلاعات مشخص‌شده در عکس را برای هریک از روش‌های ساخت اپل آیدی استخراج کنید.

FAKENAMEGENERATOR

FAKEPERSONGENERATOR

 

Apple ID یا حساب iCloud، تفاوت چیست؟

بسیاری از کاربران اغلب در مورد تفاوت بین Apple ID و iCloud سردرگم می شوند، به خصوص با توجه به اینکه هر دو نوع حساب های ارائه شده توسط اپل برای iPhone و iPad هستند. برای درک تفاوت Apple ID با حساب iCloud، اجازه دهید نگاهی گذرا به عملکرد اصلی ارائه شده توسط هر حساب بیندازیم.

اپل آیدی چیست؟

به زبان ساده، Apple ID هویت دیجیتال هر کاربر اپل است. Apple ID چیزی است که به کاربر iOS یا Mac اجازه می دهد تا به سرویس های اپل وارد شود و از میزبانی از ویژگی های ارائه شده توسط این شرکت استفاده کند. اگر از فروشگاه iTunes موسیقی می‌خرید، فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی را در Apple TV خود کرایه می‌کنید، برنامه‌ها یا بازی‌ها را در دستگاه‌های iOS یا Mac خود می‌خرید و مشترک می‌شوید، یا از فروشگاه آنلاین اپل خرید می‌کنید، باید Apple ID داشته باشید. ایجاد Apple ID رایگان و آسان است و ما قبلاً مراحل ایجاد Apple ID رایگان در iPhone یا iPad خود را شرح داده‌ایم. فقط در صورتی که گیج شده اید و در حال حاضر از خود می پرسید: “Apple ID من چیست؟” -نگران نباش شما به راحتی می توانید از نام، نام خانوادگی و آدرس ایمیل خود استفاده کنید.

حساب iCloud چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، iCloud سرویس ذخیره سازی، همگام سازی و محاسباتی مبتنی بر ابر اپل است. این خدماتی است که داده های شخصی شما را در تمام دستگاه های شما همگام می کند. اپل مجموعه‌ای از محصولات را تحت عنوان «iCloud» ارائه می‌کند، مانند ایمیل iCloud – سرویسی شبیه Gmail که حساب‌های ایمیل icloud.com یا me.com، iCloud Drive، iCloud Photo Library، iMessages با پیام‌ها در Cloud را ارائه می‌دهد. و غیره. برای استفاده از هر یک از این خدمات در iPhone، iPad یا Mac خود، باید برای یک حساب iCloud ثبت نام کنید.

شباهت‌های بین Apple ID و حساب iCloud ساده است – Apple ID ممکن است یک حساب iCloud جداگانه داشته باشد یا نداشته باشد، اما یک حساب iCloud به طور خودکار یک Apple ID است.

اپل به شما امکان می دهد با استفاده از هر یک از آدرس های ایمیل موجود خود از سرویس هایی مانند Gmail، Yahoo، Outlook و غیره برای یک Apple ID جدید ثبت نام کنید. با این حال، هنگامی که یک حساب iCloud جدید ایجاد می کنید، باید یک آدرس ایمیل جدید و منحصر به فرد @icloud.com را انتخاب کنید.

منبع: Digizine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.