Search
Close this search box.

گلکسی اس 24 اولترا بدنه بسیار با دوامی دارد

گلکسی اس 24 اولترا بدنه بسیار با دوامی دارد
جدیدترین پرچمدار سامسونگ، گلکسی اس 24 اولترا، تحت آزمایش دوام کاملی قرار گرفت که توسط PBKreviews در یوتیوب انجام شد و استحکام دستگاه را آشکار کرد.

جدیدترین پرچمدار سامسونگ، گلکسی اس 24 اولترا، تحت آزمایش دوام کاملی قرار گرفت که توسط PBKreviews در یوتیوب انجام شد و استحکام دستگاه را آشکار کرد.

تمرکز این ارزیابی بر روی ارزیابی انعطاف‌پذیری گوشی در برابر افتادن و خراش بود که عاملی حیاتی در استفاده روزمره است. گلکسی اس 24 اولترا از پوشش محافظ شیشه‌ای گوریلا گلس نوآورانه Corning بهره می‌برد که به دلیل دوام آن مشهور است. تست‌های آزمایشگاهی Corning انعطاف‌پذیری برتر Gorilla Armor را در مقایسه با شیشه‌های پوششی آلومینوسیلیکات مشابه نشان داد.

مطالعه مقایسه دو گوشی گلکسی اس ۲۴ اولترا و اس ۲۱ اولترا

برای شبیه‌سازی ساییدگی و خش روزمره، کورنینگ یک آزمایش آزمایشگاهی جدید به نام دستگاه خودکار خراش معرفی کرد که مقاومت استثنایی گوریلا آرمور در برابر خراش را بیش از چهار برابر مقاوم‌تر از شیشه‌های پوششی آلومینوسیلیکات مشابه نشان می‌دهد.

گلکسی اس 24 اولترا بدنه بسیار با دوامی دارد
گلکسی اس 24 اولترا بدنه بسیار با دوامی دارد

در حالی که قاب تیتانیومی مقاومت قابل توجهی در برابر خراش نشان می‌داد، صفحه نمایش گوشی در تست سقوط با چالش‌هایی مواجه شد. افت رو به پایین از ارتفاع باعث ایجاد یک ترک کوچک روی نمایشگر شد. افت‌های مکرر بعدی منجر به ترک‌های اضافی شد، اگرچه نمایشگر به کار خود ادامه داد. نکته قابل توجه این است که ترک‌های نمایشگر شدید نبودند، که نشان می‌دهد لبه‌های شیشه‌ای صفحه نمایش خمیده نیستند و محافظت بهتری در برابر افتادن ایجاد می‌کند.

در مقابل، عقب گلکسی اس 24 اولترا بدون هیچ گونه شکافی در پنل عقب یا لنز دوربین سالم ماند. توجه به این نکته ضروری است که روش آزمایش فقط یک قطره در هر آزمون را شامل می‌شود که منجر به فرآیند علمی کمتر دقیق می‌شود. بنابراین، نتایج بیشتر نشان دهنده هستند تا قطعی.

با وجود ترک‌های مشاهده شده بر روی صفحه نمایش، دوام گلکسی اس 24 اولترا به ویژه از نظر مقاومت در برابر خراش و محافظت از اجزای پشتی بسیار خوب است. پیامدهای دنیای واقعی این یافته‌ها نشان می‌دهد که در سناریوهای روزمره، دستگاه احتمالاً در برابر خراش‌ها مقاومت قابل‌تحسینی دارد و محافظت قوی در برابر ریزش‌های تصادفی ارائه می‌کند و به یک تجربه کاربری انعطاف‌پذیر کلی کمک می‌کند.

در دیگر خبرها سامسونگ یک محصول جدید را در جریان رویداد Galaxy Unpacked در روز چهارشنبه، 17 ژانویه معرفی کرد. این شرکت یک پوشیدنی جدید موسوم به گلکسی رینگ را به نمایش گذاشت.

گلکسی اس 24 اولترا بدنه بسیار با دوامی دارد
گلکسی اس 24 اولترا بدنه بسیار با دوامی دارد

برخلاف گزارش‌های قبلی که نشان می‌داد حلقه هوشمند مورد انتظار «محصول برجسته» در این رویداد خواهد بود، غول فناوری کره جنوبی تنها یک ویدیوی تیزر کوچک از این ابزار پوشیدنی را فاش کرد. سری گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 24 روز چهارشنبه رونمایی شد و تیزر آن در اواخر مراسم پخش شد. جدای از ظاهر گلکسی رینگ، ما اطلاعات زیادی در مورد ویژگی‌ها یا تاریخ رونمایی کامل و عرضه آن نداریم.

در تیزر کوتاهی که در پایان رویداد Galaxy Unpacked پخش شد، حلقه گلکسی را با بدنه‌ای صاف و دایره‌ای در سایه مشکی می‌بینیم. در قسمت زیرین حلقه چندین حسگر دیده می‌شود که انتظار می‌رود به ردیابی سلامت و تناسب اندام کاربر کمک کند.

ادعا شده بود که این دستگاه یک “دستگاه سلامت و تندرستی قدرتمند و در دسترس” است. گفته شده که نوآوری‌های ارائه شده توسط Samsung Health را با ویژگی های خود ادغام می‌کند اما جزئیات بیشتری فاش نشده است. نکته قابل توجه، حلقه گلکسی یا حداقل طرح کلی آن، در انتهای یک ویدیوی تبلیغاتی Samsung Health قابل مشاهده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.