Search
Close this search box.

طراحی موتورولا Moto G Power (2023)

موتورولا Moto G Power (2023) 8.4 میلی متر ضخامت دارد (10 میلی متر با برآمدگی دوربین) و منبع می گوید که انتظار می رود به زودی در سطح جهانی عرضه شود.

موتورولا Moto G Power (2023) با ضخامت 8.4 میلی متری (10 میلی متر با برآمدگی دوربین) که انتظار می رود به زودی در سطح جهانی عرضه شود. با این حال، این بدان معنا نیست که موتورولا Moto G Power (2023) را عرضه نخواهد کرد زیرا OnLeaks امروز رندرهای آن را به اشتراک گذاشت و طراحی گوشی هوشمند را فاش کرد.

موتورولا Moto G Power (2023) دارای یک صفحه نمایش است که به ادعای منبع 6.5 اینچی است. و در پشت یک جزیره دوربین مستطیل شکل است که سه دوربین و فلاش LED را در خود جای داده است.

قاب پشتی نیز دارای لوگوی موتورولا است، اما به عنوان اسکنر اثر انگشت دو برابر نمی شود. دلیل این امر این است که به نظر می رسد حسگر اثرانگشت در دکمه پاور در قسمت سمت راست Moto G Power (2023) تعبیه شده است که توسط کلیدهای تنظیم صدا به آن متصل شده است.

در پایین گوشی هوشمند درگاه USB-C قرار دارد که در کنار جک هدفون 3.5 میلی متری، میکروفون و مشبک بلندگو قرار گرفته است. و در بالا میکروفون ثانویه قرار دارد. اسلات سیم کارت احتمالاً در سمت چپ Moto G Power (2023) قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.