Search
Close this search box.

ایسوس ROG Ally مشکل حرارتی دارد

ایسوس به تازگی تایید کرده است که ROG Ally دستی مشکل حرارتی دارد و اگر بدشانس باشید، این مشکل می تواند منجر به خرابی کارت microSD شود. این مشکل قبلاً توسط کاربران مختلف به صورت آنلاین گزارش شده است.

ایسوس به تازگی تایید کرده است که ROG Ally دستی مشکل حرارتی دارد و اگر بدشانس باشید، این مشکل می تواند منجر به خرابی کارت microSD شود. این مشکل قبلاً توسط کاربران مختلف به صورت آنلاین گزارش شده است. اما اکنون، ایسوس صحبت کرده و نحوه رسیدگی به آن را فاش کرده است.

خبر خوب این است که راه حلی در راه است. خبر بد این است که ممکن است بر سطوح نویز ROG Ally تأثیر بگذارد.

در حالی که ROG Ally بزرگترین رقیب Steam Deck است، مطمئناً بدون ایراد نیست. و ایسوس اکنون به آن اعتراف کرده است. به گفته ویتسون گوردون، که بیانیه ای از ایسوس را در دیسکورد به اشتراک گذاشت (که بعداً توسط Tom’s Hardware به اشتراک گذاشته شد)، برای کارت خوان MicroSD ممکن است مشکلاتی ایجاد کند. گوردون در بیانیه‌ای گفت:

پس از تأیید آزمایش‌های داخلی، تحت شرایط استرس حرارتی خاص، ممکن است کارت‌خوان SD دچار اختلال شود. اگرچه این بسیار مبهم است، اما با شکایات قبلی کاربران مطابقت دارد.

برای مطالعه (ایسوس ROG Ally به راحتی تعمیر می شود) اینجا کلیک کنید.

ایسوس ROG Ally با گرم شدن SD Card را نابود می کند

به نظر می رسد مشکل این است که کارت خوان SD در یک نقطه داغ. به معنای واقعی کلمه، در داخل کنسول قرار دارد. نزدیک به VRM های تحویل نیرو. به نظر می رسد که بیشتر از آنچه برای کارتی که در داخل آن قرار دارد، گرم شود.

طبق گفته Tom’s Hardware، برخی از کاربران آسیب دیده ممکن است بتوانند دوباره از آن کارت ها در دستگاه دیگری استفاده کنند. اما در موارد دیگر، کارت های SD باید پس از تلاش برای استفاده از آنها در داخل ROG Ally دور ریخته شوند. کارت خوان SD باید در واقع به دمای بالایی برسد.

خوشبختانه، ایسوس می گوید که در شرف انتشار به روز رسانی است که این مشکل را برطرف می کند. این به روز رسانی سرعت فن ها را برای بهبود حرارتی بهینه می کند و تمام آن کارت های SD را از سوختن نجات می دهد. البته، یک نکته منفی هم وجود دارد. اگر فن هت اضافه کار کنند، ممکن است گوشی دستی پر سر و صدا شود. یا حداقل سر و صداتر از آنچه در حال حاضر است.

در مجموع، کمی بیشتر صدای فن هزینه کمی است برای دانستن اینکه چیزی در داخل کنسول بازی شما نمی سوزد. بنابراین اگر سطح نویز از نمودار خارج نشود، یک معامله خوب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.