Search
Close this search box.

ورد آف وارکرفت به زودی پچ جدید دریافت می کند

طبق گفته Blizzard ، سازنده عنوان World of Warcraft ، بروز رسانی جدید وارکرفت به زودی منتشر می شود. این بروز رسانی Dragonfight، به شماره 10.0.7 می باشد.

طبق گفته Blizzard ، سازنده عنوان World of Warcraft ، بروز رسانی جدید وارکرفت به زودی منتشر می شود. این بروز رسانی Dragonfight، به شماره 10.0.7 می باشد. در این بروز رسانی، دوباره به Forbidden Reach بازگشته و ماموریت های Tauren را انجام می دهیم.

ماجراجویی در دنیای وارکرفت

پس از بازگشت به Forbidden Reach ، پوشش های جدید Orc و میراث Human را به شما اعطا می کنند. زبان یک گروه جدید را یاد می گیرید. به نژاد های بیشتری اجازه می دهید که راه راهب را پیش بگیرند. از همه هیجان انگیز تر، یک Tauren Chieftain را تعقیب می کنید.

پس از شکست Raszageth ، زمان آن رسیده تا برای جواب پرسش های خود؛ دوباره سفر کنیم. هنوز منشا Dracthyr Evokers پیدا نشده است. پس دوباره به منطقه ممنوعه باز میگردیم. در روستای Morqut با چهار فرستنده جناح مختلف، برای کمک رسانی و بقا تلاش می کنیم.

Zskera Vault

Zskera Vault بخش رندوم پکیجینگ بازی می باشد که مملو از پازل و هیولا و راز است. برای کاوش در Vault، به کلید های Zskera Vault نیاز دارید. شش تا از کلید ها به مرور به شما داده می شوند. اما قطعا موارد پراکنده ی دیگر نیز وجود دارند.

احتمال دارد که از Zskera Vault یک Unusual Ring پیدا شود. این کلید، برای باز کردن قفل Anulet Onyx در Morqut می باشد. این را می توان به حداکثر سه سنگ اولیه وصل و جایزه های خاص دریافت کرد. می توانید سنگ های ناخواسته را شکسته و از آنها برای ارتقای سایرین استفاده کنید. سنگ های جدید را هم میتوانید از Researcher Imareth در روستا خریداری کرد.

Mega Storm وارکرفت

در طول مدتی که در Forbidden Reach هستید، با رویداد های Mega Storm مواجه خواهید شد. برای تکمیل هر یک از چالش ها، پاداش به شما داده می شود. همچنین در هنگام کاوش با منبعی به نام Elemental Overflow مواجه خواهید شد که می توانید با تجهیزات اضافه مبادله کنید. از مسابقات Dragonriding و نبرد ها نیز غافل نشوید. از دنیای جدید WoW لذت ببرید.

ورودی های وارکرفت

 

در WoW Dragonfight 10.0.7 ، شاهد معرفی دو زره جدید Orc و Human خواهیم بود. نام آنها به ترتیب Goblins و Lightforged Draenei و Worgens می باشد. شما همچنین با گروه Winterpelt Furbolg اشنا خواهید شد. آن ها با زبانی صحبت می کنند که کسی آنرا متوجه نمی شود. در نتیجه بایستی زمان صرف یادگیری گویش و واژگان آنها کنید. تا بتوانید کتاب طلسم را پیدا کنید.

یک شکار شخصی نیز در حال وقوع است. رئیس Tauren Chieftain، شخصیت Baine Bloodhoof در جست و جوی دوستی قدیمی است که به دشت Ohn’ahran سفر کرده است. شما باید به آن کمک کنید تا MIA Tauren را با کمک یک متحد ردیابی کنید. در نهایت پاداش های متنوعی برای بازگرداندن افراد به Azeroth در نظر گرفته شده است.

آپدیت جدید بازی World of Warcraft به زودی منتشر می شود. اما هنوز تاریخی دقیق اعلام نشده است. پس از به روز رسانی، حتما دستگاه و بازی خود را به روز نگه دارید.

شما می توانید بردندگان فستیوال DICE را  در اینجا مشاهده کنید.

منبع: PCGAMESN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.