Search
Close this search box.

سری ردمی نوت 14 در آینده نزدیک معرفی می شود

سری ردمی نوت 14 در آینده نزدیک معرفی می شود
ردمی قرار است سری گوشی‌های هوشمند Redmi Note 13 را در 4 ژانویه یا 14 دی به بازار جهانی عرضه کند. هند اولین بازار خارج از چین خواهد بود که سری Note 13 را در آن عرضه خواهد شد.

ردمی قرار است سری گوشی‌های هوشمند Redmi Note 13 را در 4 ژانویه یا 14 دی به بازار جهانی عرضه کند. هند اولین بازار خارج از چین خواهد بود که سری Note 13 را در آن عرضه خواهد شد.

تصویر کانسپتی از گوشی آنر مجیک ۶ پورش دیزاین

نسخه‌های بعدی برای بازارهای دیگر برنامه‌ریزی شده است. در حالی که بازار جهانی در حال آماده شدن برای عرضه سری نوت 13 بود، یک افشاگر چینی مدعی شده است که این برند در حال آماده شدن برای رونمایی از سری نوت 14 برای بازار داخلی است.

گزارش‌های اخیر نشان داده‌اند که Realme قصد دارد در سه‌ماهه اول سال 2024 از سری Realme 12 رونمایی کند. سری Realme 12 احتمالاً چندین مدل را شامل می‌شود، اما شایعات هنوز جزئیات قابل‌توجهی را فاش نکرده‌اند. با این حال، گزارش‌ها جزئیات کلیدی را در مورد سری Realme 12 Pro ارائه کردند.

 

انتظار می‌رود Realme 12 Pro و 12 پرو + دارای چیپست Snapdragon 7 Gen 3 باشند. گمانه زنی‌ها حاکی از آن است که سیستم دوربین عقب  Realme 12 Pro شامل یک دوربین تله فوتو 32 مگاپیکسلی سونی IMX709 با زوم اپتیکال 2 برابر خواهد شد. از سوی دیگر گفته شده ریلمی 12 پرو پلاس به دوربین تله فوتو پریسکوپ OmniVision OV64B با وضوح 64 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 3 برابر مجهز شده است.

سری ردمی نوت 14 در نزدیکی

به گفته یک افشاگر چینی، سری ریلمی 12، به ویژه سری پرو، با رقبای سری ردمی نوت 14 روبرو خواهند شد. سری Redmi Note 13 در ماه سپتامبر رونمایی شد، بنابراین این شرکت احتمالاً یک فاصله شش ماهه قبل از رونمایی ردمی نوت 14 را حفظ خواهد کرد. این نشان م‌ دهد که می تواند در سه ماهه اول سال 2024، احتمالا در ماه فوریه، عرضه شود. اطلاعات دهنده ادعا کرد که سری نوت 14 دارای صفحه نمایش لبه خمیده، برخی از ویژگی‌های سطح پرچمدار و محدوده قیمتی مشابه با همتایان Realme خواهد بود. سری ردمی نوت 14 همچنین برخی از ویژگی‌های دوربین موجود در گوشی‌های هوشمند پرچمدار این شرکت را غیرمتمرکز خواهد کرد.

متاسفانه در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد مشخصات سری ردمی نوت 14 در دسترس نیست. با توجه به اینکه برند رقیب قصد دارد دوربین‌های تله فوتو و پریسکوپ را در سری 12 پرو با قیمتی در حدود 2000 یوان (280 دلار) معرفی کند، ممکن است Redmi Note 14 Pro دارای دوربین تله فوتو باشد، در حالی که نوت 14 پرو پلاس می‌تواند دارای دوربین تله فوتو باشد.

سری ردمی نوت 14 در آینده نزدیک معرفی می شود
سری ردمی نوت 14 در آینده نزدیک معرفی می شود

در واقع دستگاه دارای دوربین تله فوتو پریسکوپ بوده و مشخصات سری نوت 14 چندان فاش نشد، بنابراین توصیه می‌شود قبل از هر گونه فرضی منتظر گزارش‌های بیشتر باشید. پیش بینی می‌شود در اوایل سال 2024 جزئیات بیشتری دردسترس قرار گیرد و حقیقت آشکار شود.

ردمی هر سال نسل جدیدی از گوشی‌های هوشمند خود را معرفی و عرضه می‌کند. بنابراین انتظار داریم نسل بعدی ویژگی‌هایی به مراتب بهتر از نسل فعلی داشته باشد. اطلاعات کافی نیست و نباید به شایعات بی اساس پرداخت. ردمی سعی کرده تاکنون مدل‌های مختلفی را با ویژگی و طراحی جذاب عرضه دارد.

احتمال اینکه بیشتر اطلاعات به حقیقت برسد کم نیست. شایان ذکر بوده برند چینی در تلاش است سبد محصول خود را با مدل‌های متنوع و جذابی همراه سازد. انتظار رفته مارس سال 2024 رونمایی و عرضه از این سری صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.