Search
Close this search box.

موتورولا گجت اتصال ماهواره ای یکپارچه ساخت

موتورولا Defy Satellite Link در آمریکای شمالی راه اندازی شده است که به شما امکان می دهد پیام های ماهواره ای را از تلفن هوشمند موجود خود ارسال کنید.

هنگامی که آیفون 14 و آیفون 14 پرو در سال گذشته راه اندازی شدند، یکی از ویژگی های بارز اتصال ماهواره ای یکپارچه آنها بود. به شما امکان می داد با استفاده از ماهواره ها برای کمک تماس بگیرید یا موقعیت مکانی خود را با عزیزان خود به اشتراک بگذارید. اکنون، موتورولا Defy Satellite Link در آمریکای شمالی راه اندازی شده است که به شما امکان می دهد پیام های ماهواره ای را از تلفن هوشمند موجود خود ارسال کنید.

برای مطالعه (موتورولا ویژگی های Razr را تغییر داد) اینجا کلیک کنید.

معرفی موتورولا Defy Satellite Link

Motorola Defy Satellite Link که در MWC 2023 معرفی شد، دستگاهی کوچک و کلید مانند است که از طریق بلوتوث با آیفون یا تلفن اندرویدی شما جفت می شود و با انجام این کار، گوشی هوشمند شما را به ماهواره هایی که در فاصله 22300 مایلی زمین در فضا می چرخند، متصل می کند.

کاربرد؟ اگر نیاز به ارسال پیام متنی دارید اما سرویس تلفن همراه ندارید، پیوند ماهواره همچنان به شما امکان می دهد از طریق آن اتصال ماهواره ای پیام ارسال کنید. علاوه بر پیام‌های متنی، می‌توانید از دکمه Check In در موتورولا Defy Satellite Link نیز استفاده کنید تا موقعیت مکانی خود را در زمان واقعی با عزیزان به اشتراک بگذارید. و اگر با مشکل مواجه شدید، ویژگی SOS Assist به شما امکان دسترسی 24 ساعته به خدمات اضطراری را می دهد. باز هم، همه اینها حتی بدون اتصال سلولی یا Wi-Fi از هر نوعی کار می کنند.

برای ارسال پیام از طریق ماهواره، شما و افرادی که می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید، باید برنامه Bullitt Satellite Messenger را دانلود کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنید. از آنجا می‌توانید از طریق برنامه Bullitt Satellite Messenger متن‌هایی را ارسال کنید. درست مانند WhatsApp، Facebook Messenger و غیره.

اگرچه ممکن است Motorola Defy Satellite Link یک ابزار خاص به نظر برسد، اما می‌تواند برای بسیاری از افراد مفید باشد. اگر به پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری در مناطق دورافتاده با سرویس سلولی لکه‌دار علاقه دارید، پیوند ماهواره راهی کوچک و ارزان است تا اطمینان حاصل کنید که می‌توانید با خانواده/دوستان در تماس باشید. یا در صورت بروز مشکل با خدمات اضطراری تماس بگیرید.

دسترسی و رابط کاربری راحت گجت موتورولا

اگرچه به زیبایی اتصال ماهواره ای در تلفن شما نیست، جذابیت Motorola Defy Satellite Link این است که تقریباً مطمئناً با هر تلفنی که در حال حاضر دارید کار می کند. تا زمانی که یک گوشی اندرویدی دارید که دارای اندروید 10 یا بالاتر است، یا یک آیفون با iOS 14 یا جدیدتر، به خوبی کار می کند.

قیمتش هم ارزان است و به جای اینکه حداقل 799 دلار برای آیفون جدید با اتصال ماهواره ای هزینه کنید، Motorola Defy Satellite Link اکنون تنها با قیمت 149 دلار در دسترس است. این به شما پیوند ماهواره ای به همراه یک اشتراک یک ساله رایگان در طرح پیام رسانی Essentials برای برنامه Bullitt Satellite Messenger می دهد. که شامل SOS Assist و حداکثر 30 پیام دو طرفه در ماه می شود. پس از سال اول شما، امکانات برنامه از 5 دلار در ماه شروع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.