Search
Close this search box.

مارشال آمپ گیتار متفاوتی ساخته است

مارشال به‌تازگی تقویت‌کننده کاملاً جدید استودیو JTM را معرفی کرده است. اگرچه فکر می‌کنید که در واقع از سال 1962 در پشت بام خانه‌ای در پاسادنا ذخیره شده است و به‌تازگی پس از یک آزمایش بزرگ دوباره کشف شده است.

مارشال به‌تازگی تقویت‌کننده کاملاً جدید استودیو JTM را معرفی کرده است. اگرچه فکر می‌کنید که در واقع از سال 1962 در پشت بام خانه‌ای در پاسادنا ذخیره شده است و به‌تازگی پس از یک آزمایش بزرگ دوباره کشف شده است.

برای مطالعه (Technics آمپ پخش SU-GX70 را معرفی کرد) اینجا کلیک کنید.

مارشال Studio JTM یک آمپ کلاسیک توانمند

مانند Emberton 2 به سبک رترو این شرکت (یک اسپیکر بلوتوثی که خیلی خوب به نظر می رسد، من JBL Flip 6 خود را به خاطر آن کنار گذاشتم)، بلندگوی بزرگتر Stanmore Multi-room و هدفون Major III فقط نام دستگاه هستند. در اینجا زیبایی شناسی میراث نمادین با درونیات کاملاً مدرن ترکیب شده است.

ما به درستی فکر می کنیم که برند نمادین صوتی این بار مستقیماً به گذشته داستانی خود می پردازد. جدیدترین طراحی مارشال از اولین مدل ساخته شده در فروشگاه اصلی این برند در هانول لندن الهام گرفته شده است. برای ادامه (و جشن گرفتن) میراث بنیانگذار جیم مارشال و همچنین همزمان با صدمین سالگرد تولد او منتشر شده است.

آمپلی فایرهای مارشال توسط برخی از هنرمندان مورد احترام جهان، از جمله جیمی هندریکس، تایید شده است. و تمام آمپ های مارشال در میلتون کینز (بریتانیا) توسط صنعتگران ماهر ساخته شده اند. سازندگان آن قول داده اند که آمپلی فایر استودیو JTM یادآور همان DNA صدایی است که به دهه 60 باز می گردد.

من حتی گیتار هم نمیزنم ولی الان میخوام با آمپ گیتار جدید مارشال شروع کنم

مجموعه جدید Studio JTM دارای چهار محصول منحصر به فرد اما به همان اندازه متمایز به شکل سر 20 وات، آمپر ترکیبی 20 وات، کابینت 1 در 12 اینچی و 2 در 12 اینچی است که همگی با زیبایی های دوره ای درست مانند مینای قرمز معروف تزئین شده اند. آرم ” coffin” و حنایی مجلل دیده می شوند.

JTM45 اصلی، که این محصول بر اساس آن ساخته شده است، به شدت توسط افرادی مانند گری مور، ریچی بلکمور و آنگوس یانگ به دلیل اعطای لحن بیشتر، سود بیشتر و صلابت بیشتر به صدایشان تحسین شد.

باید توجه داشته باشیم که طراحی جدید به طور قابل توجهی کوچکتر از مدل اصلی است. اما مارشال به ما اطمینان می دهد که کاهش مقیاس بدون لطمه ای به صدای مارشال که مردم می شناسند و دوست دارند انجام شده است.

محدوده Studio JTM به زودی در وب سایت مارشال برای خرید در دسترس خواهد بود. با قیمت هایی که از 1480 دلار شروع می شود. اما این قیمت خاص غیر رسمی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.