Search
Close this search box.

Dota 2 ، قهرمان جدید خود را ساخته است

قهرمان جدید بازی محبوب Dota 2، قرار است که در Valve's MOBA جایگاه خود را به دست بیاورد. این شخصیت که نامش Muerta است، همانند دیگر قهرمانان Dota، دارای داستان و توانایی خاص خود است. با هم بررسی اجمالی بر این شخصیت و رویداد جدید خواهیم داشت.

قهرمان جدید بازی محبوب Dota 2، قرار است که در Valve’s MOBA جایگاه خود را به دست بیاورد. این شخصیت که نامش Muerta است، همانند دیگر قهرمانان Dota، دارای داستان و توانایی خاص خود است. با هم بررسی اجمالی بر این شخصیت و رویداد جدید خواهیم داشت.

Muerta، قهرمان جدید Dota 2 قرار است سر و صدای زیادی به پا کند. با ورود به Valve’s MOBA در 6 مارس، این تفنگدار با یک مینی گیم جدید و تعدادی شخصیت الهام گرفته از Day of The Dead همراه می شود. برای بازیکنانی که عاشق زیبایی شناسی در Dota 2 هستند، بسیار جذاب خواهد بود.

Muerta قهرمان تازه نفس Dota 2

مرگ در عرصه همیشه در حال تکامل Dota 2 قدم می زند. با Muerta، آخرین قهرمانی که به فهرست شخصیت‌های بازی در حال گسترش پیوسته است، آشنا شوید. این تیرانداز با الهام از زبان لاتین نامگذاری شده است. Muerta در پایان دادن به زندگی‌ها به خوبی توصیف می‌شود.«مرگ خود او را در لیست پاداش ها قرار می‌دهد»، «ارواح سرکش را چه بخواهند چه نخواهند به طرف مقابل هدایت می‌کند». بنابراین، همانطور که می توانید تصور کنید، او نیرویی است که می توان روی آن حساب کرد.

توانایی های Muerta در Dota 2

Muerta به‌عنوان یک حمل‌کننده که در از کار انداختن بازیکنان تخصص دارد، توصیف می‌شود. توانایی های او به شرح زیر است:

تفنگدار منفعل

حملات Muerta فرصتی برای شلیک گلوله دوم به سمت هدف دیگر دارند و می توان بین هدف ها، اولیت قرار داد.

شلیک مرگ

Muerta با ترفند شبح وار به سمت واحد دشمن شلیک می کند. هنگامی که گلوله اصابت می کند، آسیب می بیند و برای مدت کوتاهی کند می شود. سپس در جهت هدف قرار می گیرد. کمانه به تمام واحدهایی که از آنها می گذرد آسیب می زند و با برخورد به یک قهرمان متوقف می شود. قهرمانانی که توسط کمانه مورد اصابت قرار می گیرند از Muerta دور می شوند.

احضار

چهار نفر را احضار می کند که به آرامی محل مورد نظر را دور می زنند. دشمنان داخل منطقه کند شده و سرعت حمله را کاهش داده اند. در هیاهو به آرامی به دشمن آسیب وارد کرده و از آنها عبور می کند.

مصون از آسیب فیزیکی

در نهایت، موئرتا متحول می شود و از آسیب فیزیکی مصون می شود. تمام آسیب های حمله او به عنوان آسیب جادویی برخورد می شود. Muerta آسیب حمله پاداش و حرکت مرحله‌ای را دریافت می‌کند. Muerta می تواند به واحدهای اثیری حمله کند اما هیچ آسیبی به اهداف Magic Immune وارد نمی کند.

رویداد Dota 2 Dead Reckoning

با ورود Muerta رویداد Dota 2 Dead Reckoning که قرار است از 6 مارس تا 4 آوریل برگزار می شود.

بازیکنان می‌توانند در یک مینی‌بازی جدید با زمان محدود به نام «The Quick and The Dead» شرکت کنند. این ایونت حالتی به سبک Deathmatch است که باعث می‌شود بازیکنان بیشترین کشتن و Assist را به دست آورند. هر کسی که بیشترین امتیاز را کسب کند (معروف به “گل های موئرتا”) برنده است!

همچنین می‌توانید از Flowers خود برای خرید Dead Reckoning Chests استفاده کنید که شامل مجموعه‌های کاملاً جدید برای Anti-Mage، Dawnbreaker، Io، Lina، Medusa، Pudge، Sniper و Viper است.

سایر ویژگی های جدید شامل آمار نبرد پیشرفته برای اعضای Dota Plus و لیست دوستان بهبود یافته است. انبوهی از باف ها و نرف‌ها نیز وجود دارد، بنابراین حتماً آن‌ها را نیز بررسی کنید.

شما می توانید جزئیات پچ جدید World of Warcraft را در اینجا مطالعه کنید.

منبع: PCGamesN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.