Search
Close this search box.

5 فیلم عالی از وسلی اسنایپس که باید تماشا کنید

وسلی اسنایپس به‌عنوان یکی از جذاب‌ترین بازیگران هالیوود، حرفه‌ای ساخته است که تعداد کمی از بازیگران موفق به انجام آن شده‌اند. او در نهایت توانست خود را به عنوان یکی از ستاره های بزرگ سینمایی در نسل خود یا هر نسل دیگری ثابت کند.

وسلی اسنایپس به‌عنوان یکی از جذاب‌ترین بازیگران هالیوود، حرفه‌ای ساخته است که تعداد کمی از بازیگران موفق به انجام آن شده‌اند. او در نهایت توانست خود را به عنوان یکی از ستاره های بزرگ سینمایی در نسل خود یا هر نسل دیگری ثابت کند.

برای مطالعه (5 فیلم عالی جیک جیلنهال که باید تماشا کنید) اینجا کلیک کنید

Blade II (2002)

کل سه‌گانه Blade ارزش دیدن را دارد، به این دلیل که یادآوری مهمی است از اینکه فیلم‌های ابرقهرمانی قبل از اینکه مارول همه چیز را در دست بگیرد، چگونه بودند.

شخصیت وسلی اسنایپس در این فیلم یک خون آشام خشن است، اما این بازیگر جذابیت غیرقابل انکاری را نیز به نقشی که در این فیلم بازی می کند می دهد که تنها چند بازیگر دیگر تا به حال توانسته اند که این جذابیت را از کاراکتر قهرمانی خود نشان دهند.

اگر هنوز این فیلم را ندیده اید حتما ببینید پشیمان نخواهید شد، کاراکتر Blade جز شخصیت های مارول است و قبل از اینکه فیلم جدیدش از کمپانی مارول اکران شود این فیلم را ببینید و مقایسه کنید که کدام فیلم و کدام شخصیت عملکرد بهتری داشته است.

White Men Can’t Jump (1992)

White Men Can’t Jump که داستان یک جفت بسکتبالیست ماهر را روایت می کند، شخصیت وودی هارلسون، بازیکن سفیدپوستی را نشان میدهد که روی بسکتبالیست های سیاهپوست حساب باز می کند ولی آنها مهارت هایش را دست کم می گیرند.

White Men Can’t Jump اساساً یک فیلم کمدی است، و همچنین بازی بسکتبال واقعاً عالی را ارائه می دهد. در این فیلم وسلی اسنایپس یکی از بهترین اجراهایش را به نمایش گذاشته است.

Jungle Fever (1991)

اسپایک لی یکی از فیلمسازان هالیوودی هرگز از داستان های پیچیده در مورد نژادپرستی طفره نرفته است و Jungle Fever شاید یکی از متفاوت ترین کار‌های او باشد.

اسنایپس در نقش وکیلی بازی می‌کند که با منشی سفیدپوست خود رابطه‌ای برقرار می‌کند، اما متوجه می‌شود که زندگی‌اش در عواقب آن کاملاً از هم می‌پاشد. این فیلم نگاهی دقیق به سیاست‌های نژادی و جنسی دارد و از پرسیدن سؤالات پیچیده در مورد قهرمان و خواسته‌های او ترسی ندارد.

Major League (1989)

فیلم Major League به وسلی اسنایپس فرصتی می دهد تا مهارت های خود را به عنوان یک کمدین نشان دهد. این فیلم داستان تیم بیس بالی را روایت می‌کند که همیشه از دیگر تیم ها شکست می خورد.

Major League فیلم احمقانه‌ای است، اما در عین حال سرگرم کننده و لذت‌بخش است. اسنایپس به عنوان یک بازیکن بیسبال که اصلا نمی تواند به توپ ضربه بزند، به لطف سرعت چشمگیرش در تمرینات موفق می شود که تیم خود را تشکیل دهد.

Demolition Man (1993)

Demolition Man با بازی اسنایپس در مقابل سیلوستر استالونه، فیلمی علمی تخیلی است که داستان جنایی اسنایپس را در سال 2022 در خیابان های لس آنجلس نشان می دهد.

چشم انداز فیلم از آینده ممکن است دقیق نباشد، اما اسنایپس به عنوان یکی از شخصیت های شرور بزرگی که استالونه در طول تمام دوران حرفه ای خود با آن روبرو شده است، این فیلم را کاملاً جذاب کرده است.

این فیلمی است که فضایی را برای بازی هر دو بازیگر فراهم می‌کند و علی‌رغم ویژگی‌های علمی تخیلی آن، جذاب‌ترین نمایشی که به نمایش گذاشته می‌شود، بازی وسلی اسنایپس در این فیلم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iOS 18 ممکن است برخی از برنامه های بومی آیفون را اصلاح کند

iOS 18 و اصلاح برخی از برنامه های بومی آیفون

iOS 18 در حال حاضر به عنوان جاه طلبانه ترین به روز رسانی در سال های اخیر تبلیغ می شود. انتظار می‌رود که با تغییرات عمده، پیشرفت‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد همراه باشد.